www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Motorrock[?]


Alin N
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest dead soul

post-7301-1211301295_thumb.jpg

Ieri am vorbit cu organizatorul sef si mi-a spus ca anul acesta nu se ma tine intalnirea de la Bucov din cauza ca are niste probleme (personale).

 

 

da frate asta am auzit sh eu,sincer imi pare foarte rau k nu se mai tine motorrock anu asta....

eu totusi sper k pina se termina vara sa avem parte de un motorrock,la noi in bucov,sh in legatura cu cocalarii...

intr-adevar e un festival deschis..dar cum e frate sa vii sh tu sa asculti o formatie sa bei sh tu o bere linistit,sh sa dai peste tot de cocalari,

dupa ce ca rockul este blamat de multe persoane....sh zi de zi ne confruntam cu cocalarii....o data pe an avem sh noi o placere a noastra sh nici acolo nu scapam de ei....

sunt de acord,poate sa vina oricine,da makar o data pe an sa stam sh noi linistiti....eu cred ca am dreptate in felul meu sh scuze dak am ofensat pe cineva...

nu am nimik cu nimeni dar frate de asta ii zice MOTORROCK...e vorba de motoare muzik rock bautura sh distractie

da cum sa te distrezi knd trebuie sa stai cu ochii mereu pe ei sa nu fure sa nu dea in ala ....sunt f multe motive

:)

Edited by dead soul
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

da. stiu ca este vechi de un an topicul, dar nu am vrut sa fac si anul acesta alt topic IDENTIC. intrebarea este aceeasi: se tine sau nu motorrockul anul asta?

 

aseara eram cu fosta gasca in Jazz si cica s-ar tine motorrockul de la bucov in weekendul urmator. eu am cautat pe net si nu am gasit nimic.

decat pe blogul unei cunostinte am gasit ceva, dar nu stiu cat de adevarat este.

 

http://addicted4mata.myblog.ro/2009/05/23/motorrock-v-5/

 

deci sa inteleg ca daca intr-adevar se tine va fi doar sambata? si vor fi numai altar, trooper si vdv?

Link to comment
Share on other sites

mai baieti, singura chestie cat de cat oficiala despre care se spune la stirile TV mai mult sau mai putin locale pe aici este ca intre 29 si 31 mai 2009 se desfasoara Zilele Ploiestiului, cu diverse manifestari culturale si bahice. Nici un cuvant despre MotorRock. asta e... :)

 

LE: oricum, din punctul meu de vedere, pentru trupele mai sus mentionate nu ma misc din fata PC/TV-ului! :)

Edited by felixanu'
Link to comment
Share on other sites

Guest CristiZgarieNori

Salut, aici sunt toate lamuririle in privinta motorrockului

 

 

La "seara rock" vor canta Vita de vie, Altar, Trooper si.. Zgarie nori :)

 

 

 

ne vedem acolo :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.