www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Acoustic Covers


SolDiez
 Share

Recommended Posts

Thank You :)

Am mai inregistrat odata nothing else matters cu metronomu care m-a disperat ca era din guitar pro si mai incepea cate-o bucata de piesa chit ca erau alea date pe mut si imi strica toata piesa iar eu incercand sa cant si sa-mi pastrez si calmul bagam piciorul pe sub masa sa ajung la butonul de volum de la subwoofer...de toata frumusetea a fost :)) Si am uitat sa scot si noise reductionu din procesor si i-a luat tot sustainul ca e electro-acustica. A inceput sa bage parrrrr la inregistrari si nu stiu de ce patesc asta dar se intampla des...calculator prea slab I guess...oricum macar e mai pe timp ca cealalta :)

 

 

Edited by Kreatorul
Link to comment
Share on other sites

Cant si cu vocea ambele piese...dar numai cand sunt singur :) Altfel mi-e frica ca data viitoare cand vedeti un post de-al meu pe aici o sa-l ocoliti. Defapt cand inregistrez chitara bag si vocea ca asa m-am obisnuit si fara voce uit ce am de facut la chitara... :)

Edited by Kreatorul
Link to comment
Share on other sites

Cant si cu vocea ambele piese...dar numai cand sunt singur :) Altfel mi-e frica ca data viitoare cand vedeti un post de-al meu pe aici o sa-l ocoliti. Defapt cand inregistrez chitara bag si vocea ca asa m-am obisnuit si fara voce uit ce am de facut la chitara... :)

 

Daca nu aveam gatul terci de faringita poate bagam eu ceva pe inregistrarea ta. :) Nice work.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Frumoasa treaba ai facut pe aici.. :)

Mi-ai dat o idee buna, si cand ma intorc din Grecia, poate trag si eu cateva coveruri acoustic+voce.

Mi-am amintit de vremea cand ma chinuiam sa scot Ultima Toamna de la Iris. Pana la urma am reusit sa fac in gp si am incarcat pe site.. :)

Bafta in continuare, si mai asteptam si alte inregistrari.. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.