www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Domeniu .ro


Cosu
 Share

Recommended Posts

Ne apropiem cu pasi repezi de o noua etapa. In vreo saptamana vom avea domeniu .ro . Acum se iveste urmatoarea problema:

Ce nume sa ii dam ?

 

 

Eu m-am gandit la www.chitaristi.ro pentru ca sugereaza bine ce cu ce ne ocupam noi aici , e o denumire generica usor de tinut minte.

 

Acum daca voi aveti alte sugestii va rog spuneti-le. E nevoie neaparata de feedback!

 

 

Toate cele bune,

Cosmin :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sunt de aceeasi parere cu sorin . chiar si romanian guitarist community e putin fortat avand in vedere ca forumul e teorietic pentru romani

eu propun urmatoarea chestie:

sa luam atat chitaristi.ro cat si guitarists.ro

ambele vor duce catre acelasi loc - portalul Romanian Guitarist Community

cum finantele nu ne perimit momentan sa le luam pe ambele in acelasi timp primul zic sa fie chitaristi.ro :)

Link to comment
Share on other sites

wow .. ce stransa e batalia ...

eu sincer nu ma pot decide pe care sa'l votez asa ca am incredere deplina in urmatorii. hai, bagati mare! inca un vot pt castigator!!

Link to comment
Share on other sites

Guest silvium

Eu sunt cu propunerea lui cosu...

 

o vers in romana .. pt romani

o vers in engleza .. pt Google :)

 

...cu cele numite de el.

Link to comment
Share on other sites

google indexeaza si siteuri romanesti si in fond ce treaba ar avea un roman sa caute pe net romanian guitarist community in loc de comunitatea chitaristilor roman :)

manu are dreptate si chitaristi.ro is the right way to be :)

luarea domeniului este doar o chestiune de timp . problema financiara a fost rezolvata :)

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa spun... RGC oricum ar fi mai bun decag Guitarists sau Chitaristi...

 

Eu am domeniul www.rockmusic.ro cumparat pe viata, nu stiu daca-l voi folosi vreodata singur ca nu o sa am timp/chef sa fac un portal de la 0, daca va place numele il putem folosi...

 

Oricum trebuie ceva mai creativ, chitaristi.ro suna prea taranesc dupa mine, atata tot.. Am sa ma gandesc si la alte posibilitati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.