www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vinnie Moore-rain


bolly
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
o piesa pe care ar fi trebuit sa o inregistrez mai de mult.lenea-mi caracteristica ma impiedica sa duc un lucru pan la cap..cum trebuie..asa ca azi m-am hotarat sa o inregistrez si eventual la sugestiile voastre sa-i aduc unele corecturi.

enjoy :)

 

Cum au zis si restul ideea e... :)"jos palaria"...O interpretare super si cu un ton pe masura (zic eu).

E una din putinele interpretari de pe rgc care au reusit sa ma "atinga".

Poate ca ar fi cazul ca si "doctorii" in ton/sound/amp'uri/scheme/lampi...care dezbat de zor prin alte topic'uri cai verzi pe pereti; care cand se cearta-cand se'mpaca; cand se contrazic; cand pica de acord... intinzand discutii inutile pe multe pagini si crezand ca fac parte dintr'un cerc restrans/select/etc, de cunoscatori/detinatori de scule high'end...in fine; ar trebui sa'si plece urechile alea "inzestrate" si sa mai aprecieze si niste interpretari adevarate. Ma opresc aici; poate ar mai fi multe de spus da' mi'e frica sa nu ma ia valu' si sa intru si eu in cercul lor vicios...si nici nu vreau sa'ti murdaresc eu sau altii galeria ta care e printr'e cele mai faine.

Deci ma bucur ca totusi mai sunt oameni pe rgc care imi mentin interesul pentru forumul asta si ma fac sa mai activez pe aici.

Corecturi dupa parerea mea (de ascultator) nu cred ca'i cazul... Deci: :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.