www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nazistilor


Symbolic
 Share

Recommended Posts

Bah lasati-o draq de treaba. voi impartiti avertismente si rahaturi d-astea cum va taie si nu cum ar fi corect. Voi nu cred ca luati o decizie la comun (toti moderatorii si adminii). daca nu va convine ceva imediat sanctionati. Si nu ma luati cu faze de genu ca nu te obliga nimeni sa stai pe forum si ca noi ne chinuim sa face3m ceva si voi sunteti ingrati. moderarea nazista nu e buna (stiu din proprie experienta)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest p_aciulea

aaaaa, scuze, am citit io aiurea. si intr-adevar si l-a luat aiurea, dar in fine, e forumul lor, noi suntem numai cei care trebuie sa le facem pe plac........

Link to comment
Share on other sites

Ideea e urmatoarea: Lord C i-a dat-o peste bot lui Ninja care s-a simtit ranit in orgoliul de admin si dupa ce ca a editat postul (ca sobolanu') original si nu mai poate citi toata lumea l-a si suspendat o sapt. asta e toata treaba. la asta se rezuma tot. nu la regulamente etc.

 

d c sa-si ceara scuze? adica tot tu faci favorurile. marite admin, cat de bun si intelept esti tu cu noi astia mici si umili.

Link to comment
Share on other sites

Ninja ar trebuia sa recunosti ca ai avut o atitudine total agresiva fata de cri. LORD-C a facut doar sa-ti puna faptele in fata lucru care te-a enervat al dreak de tare. Stii cum se zice "cel mai destept cedeaza".....momentan ai dovedit ca nu esti prea d*****t.

In continuare doresc sa multumesc pentru ban-ul pe care mi-l voi lua....aveti si cu arome?

Link to comment
Share on other sites

Daca Lord-C a luat o suspendare pentru opinia pe care si-a exprimat-o absolut civilizat si logic in topicul despre proba chitarelor Grosmann, eu cer foarte serios ca administratorii acestui forum sa ne ofere o explicatie detaliata si cu postul needitat al lui Lord-C in fata. Senzatia mea este ca Lord-C a fost suspendat pentru un delict de opinie, de catre un administrator trigger happy, lipsit de experienta si, eventual, de personalitate.

Multumesc anticipat.

Edited by MMG
Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

slabe sanse.

 

era o vb intr-un film de duzina, care nu mai stiu cum se cheama, care se potriveste de minune:

 

I'm smart / you're dumb, I'm big / you are small, and there's nothin' you can do about it

 

se potriveste de minune aciu :)

Edited by p_aciulea
Link to comment
Share on other sites

QUOTE(NiNjA @ Sep 13 2005, 04:47 PM) 18108[/snapback]

Si daca vreau doar korina(ca asa o cheama pe femeia mea)?

-----------------------------

 

 

 

TOTAL OFFTOPIC, dar nu ma pot abtine: Tu ai femeie, ninjacule? ca parca mergeai la curve sau veneau altii la tine??? :) .

 

Ma dar chiar trebe purtate discutiile astea aici? Voi realizati cat de patetic e thread-ul asta? Am mai spus-o si o mai spun. Omul are numar de telefon si ID de mess!!!! Oameni buni, grow fuckin' UP!!! Parca am fi o haita de hiene care vrem sa il mancam pe unu de viu. Lasati-o draq de treaba!

 

Scuze ninja pt atitudinea mea ofensiva, dar tu nu iti vei face o chitara in veci. Pur si simplu, am luat toate posturile tale la rand si le-am citit, iar daca m-ai calcat pe mine pe nervi in halul asta, pai cred ca de te vei intalni cu cristi, iti va face bass-ul guler.... doamne fereste, intra omu nevinovat la belele cu tine :)

 

De ce de fiecare data cand cineva vine cu o idee, o initiativa, ce in cazul de fatza, sa ma ierte D-zeu, dar nu e rea deloc, trebuie sa ii sara toata lumea in cap???

Omul v-a zis clar...(asta-i doar pt carcotasii inutili!!!) miscati-va oasele batrane si ruginite pana la el si vedeti cum draq arata chitara aia.

S-au dat o groaza de exemple ale unor firme mari care vezi doamne pun filmulete cu procesul de productie. OK, nimic rau in asta, dar in mama ei de productie, ca una vezi in filmulet, alta vezi dupa ce iti iei chitara.

 

Iar ca sa inchid acest subiect stupid... Uitati ideea ca se vor putea face, la noi, lucruri f bune la preturi f mici. Amintiti-va aceasta idee in momentul in care vor exista in romania producatori de materii prime suficient de bune si la un pret suficient de mic incat sa se poata produce suificient bine si ieftin!!!

Acestea fiind spuse, eu ma declar profund scarbit de tot ceea ce se petrece aici si ma voi 'tira' suficient de repede incat sa nu apuc sa-mi iau o bata in cap de la vre unul din cei suficient de frustrati de atitudinea mea din acest thread suficient de patetic pentru ca eu sa-l fac uitat.

 

 

Offf... m-a epuizat postul asta ma duc sa :) , sa-mi treaca sila.

Link to comment
Share on other sites

Fara indoiala ca Lord-C a sarit, totusi, penibil peste cal. Dar ceea ce a scris el in acel offtopic nu este motiv de suspendare, decit daca din ceea ce este deocamdata, adica o rabufnire de prostie (de care avem cu totii din cind in cind), astfel de moduri de a "polemiza" se transforma in comportament si/sau procedeu constant.

Lord-C trebuia doar avertizat foarte serios si la obiect de catre un admin neimplicat in "incident", deci alt admin decit ninja. Iar mesajul lui Lord-C trebuia lasat needitat, (nu are continut propriu-zis ofensiv, doar jignitor), ca sa i se faca si lui rushine de ceea ce a scris, iar altora sila.

In afara de offtopicul semiidiot, mesajul lui Lord-C este suficient de civilizat, logic si expresiv pentru mine, care il aprob.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.