www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Doneaza Cineva Vreo Chitara ?


Guest darkenergy
 Share

Recommended Posts

Guest darkenergy

Salutare.

Sunt in cautarea unei chitare, dar nu prea am bani :)

Scuze, ca am venit pe forum si asta e al 5lea post ... si deja intreb daca doneaza cineva.

Vreau sa ma apuc serios de chitara...

Stau in bucuresti ..

Edited by darkenergy
Link to comment
Share on other sites

Salutare.

Sunt in cautarea unei chitare, dar nu prea am bani :)

Scuze, ca am venit pe forum si asta e al 5lea post ... si deja intreb daca doneaza cineva.

Vreau sa ma apuc serios de chitara...

Stau in bucuresti ..

 

off-topic:mos-craciun s-ar putea, dar nu ii stiu numarul :)

on-topic:orice chitara ai primi, fii pregatit sa investesti putin timp in ea, deoarece probabil nu este prea cantabila initial... adica nu stiu cine ar da o chitara complet functionala degeaba unui necunoscut... oricum nu vreau sa iti tai elanul dar cine nu ar vrea o chitara degeaba?

Link to comment
Share on other sites

am o acustica 3/4 reghin care functioneaza singura problema fiind cheitele care tb inlocuite.valoarea ei este f mica probabil si eu nu am cantat niciodata cu ea.dc o vrei ti-o donez:) insa tb sa vii la mine acasa sa o iei.detalii pe pm

Link to comment
Share on other sites

Guest darkenergy

nu am pretentii :)

 

si daca nu inlocuiesc cheitele alea ce se intampla ? :)

si daca e de unde cumpar ? :)

oricum indiferent daca are probleme, nu am pretentii :(

 

cele classice sunt mai scumpe ? :|

Edited by darkenergy
Link to comment
Share on other sites

cheite gasesti probabil la muzica (calea victoriei) si daca omu zice ca trebuiesc inlocuite.. crede-l, stie ce zice :)

 

in rest... bafta la cantat :):)

 

ah! si.. clasica e mama chitarii asa ca pune-te serios pe treaba orice ghitara ai primi.

 

Frumos gest squire (poa` imi faci si mie rost de pickguard :( )

Link to comment
Share on other sites

dc mai e si altcineva care are asa ceva pe acasa si nu ii mai tb sa ia leg cu baiatul..eu pot sa i-o aduc cam intr-o luna pt ca am obligatii de serviciu si nu pot pleca din bucuresti.dc nu gaseste pana atunci chitara e a lui sa se apuce serios de cantat :)

Link to comment
Share on other sites

imi doneaza si mie cineva un Warwick?

de preferabil model corvette $$ cu corp de bubinga

0729 061 054

merci

 

 

care donezi un marshall si ceva pedale ...promit ca atunci cand o sa fiu mare sa imi aduc aminte de voi ( donatorii)

 

daaaaaaaaaaa

e un user

se cheama m u i e

da la toata lumea, din belsug

apelati-l cu incredere

bafta multa si.....shervetzele sa avetzi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest daemon

ce'ai dracu sunt unii... degeaba s'au chinuit multi dintre noi ca prostii sa stranga bani sa'si ia un reghin, sa aibe prima lor chitara... ajungea sa'ntindem mana si sa cascam gura, sa ni se dea(apropo, @malex: +1 :) ). Si adevarul e ca probabil nici nu ne'am fi gandit la asa ceva, nu ar fi fost o optiune. Daca o sa cersesc ceva vreodata, o sa fie un glont in cap, ca sa fie ultimul lucru pe care'l fac :)

Link to comment
Share on other sites

A venit vara. Exista joburi si pentru elevi si pentru studenti. Cu putin noroc strangeti bani de un Squire si amplif de 15W. :)

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

hai ma lasati copilu in pace ca are 13 ani:D si btw am zis ca ii dau chitara doar atunci cand o sa am timp sa ma duc acasa si asta nu o sa fie prea curand..asa ca dc aveti vreunu vreun...reghin prin curte faceti o pomana nu o sa va doara mana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.