www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Thomann In Ungaria ?


Eat_the_Day
 Share

Recommended Posts

Guest En1gma

Depinde si de oras.Sunt multe magazine care aduc in termen de 3-4 zile orice de la Thomann.Si cu adaos de vreo 5%.

Link to comment
Share on other sites

Omul a intrebat daca pe teritoriul Ungariei exista o reprezentanta Thomann. Nu exista. Thomann exista fizic doar pe teritoriul German, in Bavaria. Se poate comanda on-line din toata Europa, inclusiv Ungaria, insa ca sa te duci la ei "sa suni la usa" si sa arunci un ochi pe rafturi trebuie sa te duci la Treppendorf. Sau sa dai cu www.thomann.de

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
magazine de instrumente prin Budapesta?

GitarCentrum ... am fost aici...merita vazut..au cam tot ce apare pe site plus alte chestii...am si incercat Gibson-ul de 600000 Forinti...:)

Altele gasesti daca scrii pe google gitar bolt, gitar uzlet, hangszer bolt, hangszer uzlet, si in caz ca vrei din Budapesta, mai scrii si un Budapest dupa..:)

Sper sa te descurci, daca nu, pot sa te ajut(sau macar pot sa incerc..:()

Bafta si :)

 

LE: aici gasesti cam toate magazinele de pe teritoriul Ungariei..

Edited by GrP
Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Aoleu dottore... m-am uitat pe linku ala, iar am vazut un Charvel... iar m-a apucat nebunia. Nu mai am unde sa mai pun o chitara, da cum fac rost de ceva spatiu (ie: ma mut) cred ca imi caut un charvel vechi si ieftin (ie: pana in 800 de coco) pe evilbay :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Pai na.. e omu ocupat. Plus ca la ce discutii se poarta pe aici, prefer sa stau in spate si sa citesc din cand in cand... ma mai amuz si eu.

 

Amu ce sa zic Radule, sincer eu nu ma omor dupa V-urile de la Caparison. Ca design zic... calitativ e cu siguranta bestiala. Ma bate gandu sa imi iau si un Horus HGS cum vorbisem initial cu Ninjacu, dar mai vedem.

 

Pana una alta: http://cgi.ebay.com/CUSTOM-CHARVEL-SAN-DIM...bayphotohosting

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: vezi ca faci o mare confuzie! Treppendorf e strada, Burgebrach e localitatea unde se afla Thomann.

 

Musikhaus Hans Thomann

Inhaber: Hans Thomann

Treppendorf 30

D-96138 Burgebrach

Deutschland

NU

Burgebrach e comuna,Treppendorf e satul.Daca era strada o chema Treppenstrasse :) O mare parte din acest catun e ocupata de Thomann,dupa cum se vede si in imaginile de pe site.El locuieste si acum in aripa din stanga a casei parintesti,impreuna cu fratele sau Stephan si cu mama lor,Betty ,doamna care e des amintita de mai toti comerciantii de instrumente din intreaga Europa :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.