www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

tare gagiul asta, nu?


Guest cooasha

Recommended Posts

mah asta e d'ala , ooo i must study every guitar book i can find si d'alea, foarte mecanic, n'are feeling, fazele alea de la inceput cu floydu mo lasat rece, putea sa faca vibrato, si ca tot veni vorba , are un vibrato urat din deget.

Edited by Dicu
Link to comment
Share on other sites

nu stiu de ce ziceti ca tipul nu are feeling... si apoi poate sunt unii mult mai buni decat "ala care canta mecanic"..... nush cum puteti vb despre critici cand nu ascultati putin cat de bine canta... si cu vibrato bar mie mi se pare ca il face f bine .. plus ca are si vibrato din deget... dar na uitativa atent.... si apoi care e problema daca tipul face din bar... nu fiecare chitarist isi alege felul lui de a canta.. ? eu tare cred ca astia care vai doamne ala e un "lake" mai mult va doare cand vedeti ce face tipul :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Raskolnikov
mda, baiatu' e de apreciat

dar omu care a contribuit la scrierea piesei (Jake E. Lee) e de pus in rama :)

 

Pai nu era Randy pe vremea aia?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ce mana...apropo de discutia de mai sus cum ca nu are feeling..poate nu pt ca tehnica prin exercitiu poate dobandi oricine insa feeling mai greu..dar gagiul se descurca minunat..si oricum mai rar sa fii steve vai:) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.