www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirea Rgc 2014 - Se Voteaza Zona Unde Intalnirea Va Avea Loc


George M.
 Share

Intalnirea RGC 2014 - Se voteaza zona unde intalnirea va avea loc  

25 members have voted

  1. 1. Intalnirea RGC din aceasta vara vreau sa aiba loc la:

    • Lacul Vidraru (AG)
    • Sinaia (BV)
    • Lacul Izvorul Muntelui - Barajul Bicaz (NT)
    • Lacul Rosu - Cheile Bicazului (NT)
    • Statiunea Durau - Muntele Ceahlau (NT)
      0
    • Valea Prahovei (PH)
    • Moieciu - Fundata - Fundatica (BV)
    • Piatra Craiului/ Zarnesti (BV)
    • Balvanyos (CV)
    • Praid (HR)
      0
    • Sub Cetate - Pensiunea Zetavar (HR)
      0


Recommended Posts

Si eu sunt de parere ca nu trebuia permis vot multiplu, dar asta e, macar George a facut ceva fata de multi altii de la care abia am scos un raspuns in 3 luni. N-o spun cu rautate, dar asta e realitatea...

 

Revenind, bine ca am ajuns aici. Indiferent daca e vot multiplu sau nu, poll-ul ar trebui sa aiba o data limita la care sa il oprim si sa numaram voturile. Daca raman in cursa doua sau mai multe locatii pe picior de egalitate, mai facem un poll doar cu astea.

 

Pe bune acuma, nu trimitem rachete in spatiu, suntem o mana de oameni care vor sa plece un weekend la munte. Cat de greu poate fi? :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hai sa va arat si eu niste imagini din toamna tarzie a anului 2013, 28 noiembrie, cu lacul Izvorul Muntelui sau Bicaz, cum mai este cunoscut. :D

 

 

 

Plus:

 

coada-lacului-bicaz.jpg

 

 

barajbicaz.jpg

 

Trec pe aici in fiecare luna . Foarte frumoasa zona ... pacat ca e locuita ! Mai ales vara tot felul de specimene lasa in urma cantitati impresionante de gunoi , sa se stie ca au trecut pe acolo ....

Anyway , bafta la intalnire , sunt destule locuri faine din care sa alegeti .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stimati colegi dgeekoo, the outsider si freelancer, cu ocazia faptului ca ati votat in acest chestionar, va rog sa va exprimati, daca este cazul, intentia de a participa la aceasta intalnire AICI, mentionand daca veniti singuri sau cu insotitor. Cazarea va fi la pensiune, iar actiunea va avea loc undeva dupa 1.07.2014.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Votul s-a terminat, majoritatea a decis. Asadar, dupa 01.07.2014, ne vom intalni aici.

 

Urmatorul pas este gasirea unei pensiuni, intr-un loc frumos, care sa aiba ceva curte cu gratar, masa afara, foisor si care sa ne poata gazdui pe toti. Ca posibilitate de cazare, nu stiu cat de pretentiosi sunteti voi, dar pe mine viata pe drumuri m-a calit, n-am nici o problema sa impart un pat dublu cu un coleg (sa fie mai tanar ca mine :drac: ), in caz ca nu sunt paturi simple pentru toti. Cei care vin cuplati, probabil cu prietene/ sotii, cred (sper), vor sta in camere saparate, pe durata sederii vor fi puse la dispozitie centuri de castitate si lame de barbierit (pentru introdus in pasarica) pentru a nu avea discutii.

 

Cei care cunoasteti mai bine zona si, mai ales, ce-i care ati votat, sariti cu propuneri de pensiuni, care sa indeplineasca criteriile de mai sus (gratar, foisor, bla bla).

 

1Untitled_zpsc1210ff3.png

 

TOPIC INCHIS, DISCUTIILE SE POARTA AICI (clic).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aici am facut Revul: http://www.turistinfo.ro/fundata/cazare-fundata/casa_marcela/poze-casa_marcela-c92351.html#377650

A fost foarte misto, au sus un fel de living cu bucatarie anexata unde poti sa zdrangani la chitara toata ziua. Si sa bei lichide.

 

Interioriul ca interiorul, curtea?

 

Edit: Nu mai conteaza ca e mica...

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.