www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vreau sa cumpar o chitara electrica.


Guest Valek
 Share

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Second-hand...

 

Eu nu pot sa calatoresc in toata tara ca sa imi cumpar o chitara sh. Am vorbit cu detinatori de grossman strat, si au spus ca sunt arhimultumiti la raport pret-calitate.

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu stiu ce sfaturi sa cer. Vreau o chitara electrica care sa ma tina ceva timp, si o sa o folosesc de distractie...

 

 

 

Tocmai am aflat ca Squierul cu transport costa 414 RON. Sunt tentat!

Edited by Valek
Link to comment
Share on other sites

Da, am fost. Am gasit numai chitare scumpe si urate, reghin. Si au mai zis ca nu aduc la comanda, doar ce primesc, si nici asta nu se stie cand.

Edited by Valek
Link to comment
Share on other sites

:)

Hai si tu acum... fii serios! Chiar nu am chef de glume proaste.

 

bre norberte - daca-mi permiti,

tu chiar crezi ca glumesc?

nu glumesc mah.

ia-o, ca tu ai scris ca o iei pentru distractie.

o gluma proasta e threadul asta intins pe 3 pagini pentru cineva care nu stie ce vrea.

succes la cumparaturi

Link to comment
Share on other sites

Da, am gresit, poate nu porofesionisti, doar cunoscatori. Nu aveam de gand sa insult comunitatea :)

 

Nu cred ca ai insultat pe nimeni. Doar ca mi-e greu sa cred ca niste profesionisti (chiar si numai cunoscatori) ti-ar spune ca placajul laminat este o alegere buna pentru chitara. Astea sunt miturile create de marketing.

 

Pe de alta parte, te atrage Squier-ul, ia-l, da-l naibii. Parerea generala de aici este sa nu-l iei, dar sunt banii tai.

 

Urmeaza-ti instrinctul. Urmeaza-ti setea. I want... I can...

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu

bre norberte - daca-mi permiti,

tu chiar crezi ca glumesc?

nu glumesc mah.

ia-o, ca tu ai scris ca o iei pentru distractie.

o gluma proasta e threadul asta intins pe 3 pagini pentru cineva care nu stie ce vrea.

succes la cumparaturi

Bine punctat malex , no offence valek..dar crede-ma ca esti foarte nehotarat..tinand cont ca e o chitara ieftina...daca era cine stie ce bijuterie de vreo nush cate mii de euroi... eeee..... :)

 

 

Man...Squier sau Grosmann...aceeasi mancare de peste...sa te uiti sa nu fie griffu stramb..in rest....iti pot spune decat EXERSEAZA...

 

 

Astept reply cu ce chitara ti-ai luat ca sa se inchida o data topicu asta.... pe bune...nu mai isi are rostul..stii acum in mare parte...ce trebuie sa stii..zici ca ai luat si pareri de la diferite persoane...

 

Bafta...

 

Nu cred ca ai insultat pe nimeni. Doar ca mi-e greu sa cred ca niste profesionisti (chiar si numai cunoscatori) ti-ar spune ca placajul laminat este o alegere buna pentru chitara. Astea sunt miturile create de marketing.

 

Pe de alta parte, te atrage Squier-ul, ia-l, da-l naibii. Parerea generala de aici este sa nu-l iei, dar sunt banii tai.

 

Urmeaza-ti instrinctul. Urmeaza-ti setea. I want... I can...

referitor la chitarile..ieftine..in general...: POTI SA IEI REGHIN CARE SA SUNE...SUPER TARE SI POTI SA IEI ..SPRE EXEMPLU..O CHITARA SCUMPA ..NU DAU NUME SI SA SUNE DE *****.........FIECARE CHITARA E UNICA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.