www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

I'm Looking For You To Start Up Band!


Suflete
 Share

Recommended Posts

@Borsec: Daca (si) la mine te referi, n-am spus-o cu rautate. Mi s-a parut in 3 locuri ca aduce foarte bine cu Innuendo. N-am zis ca e copiata, n-am zis ca suna rau, am zis doar ce mi s-a parut mie.

 

Si voi face si un mic experiment, o voi trimite la 2 persoane care mananca Queen pe paine. Aproape ca bag mana-n foc ca cel putin una imi va spune acelasi lucru. Promit sa nu trisez si sa revin cu raspunsurile lor, indiferent care vor fi acestea.

Link to comment
Share on other sites

@Borsec: Daca (si) la mine te referi, n-am spus-o cu rautate. Mi s-a parut in 3 locuri ca aduce foarte bine cu Innuendo. N-am zis ca e copiata, n-am zis ca suna rau, am zis doar ce mi s-a parut mie.

 

Si voi face si un mic experiment, o voi trimite la 2 persoane care mananca Queen pe paine. Aproape ca bag mana-n foc ca cel putin una imi va spune acelasi lucru. Promit sa nu trisez si sa revin cu raspunsurile lor, indiferent care vor fi acestea.

 

Una din cele doua persoane carora le-am trimis piesa m-a sunat astazi si primul cuvant inainte de salut a fost: "Innuendo!".

Iar cealalta se perpeleste in chinuri pentru ca-i semana cu ceva dar nu-si da seama cu ce. Sunt sigur insa ca pana la urma isi va da seama pentru ca deja ii sta pe creier.

 

Repet, nu e o rautate sau o acuza, doar o parere si mai mult un test cu mine sa vad daca sunt nebun sau nu. Pana la urma e normal ca piesele sa mai semene, au la baza aceleasi note si asta nu inseamna implicit ca sunt furate. S-au vazut n-spe cazuri in istorie in care pe continente diferite se compuneau piese iar asemanarea era pur intamplatoare. Am citit ceva pe tema asta dar nu retin unde.

 

@Suflete: Scuze pentru interventie, ideea nu era sa-ti poluez topicul inutil. Sunt curios totusi daca asculti Queen si te-ar fi putut inspira (constient sau nu) sau chiar a fost o coincidenta. Bafta cu trupa!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.