www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cyfer's Sin - Club Utopia - Vineri 27 Octombrie


cyfer
 Share

Recommended Posts

Salut!

 

Va invitam la un concert Cyfer's Sin:

 

Vineri, 27 Octombrie 2006

ora 21.00

Club Utopia

Rezervari: 0744 323 712

 

Pentru ca pe 26 Octombrie RGC face 2 ani si eu fac un an de RGC, la acest concert va fi INTRARE LIBERA PENTRU MEMBRII RGC.

 

Chestiuni tehnice:

Doritorii vor da reply pe acest thread cu:

NUME - PRENUME

Voi face o lista cu toti si veti putea intra in club cu orice act cu fotografie (ex. carte de identitate).

 

Sorry pentru birocratie dar intrarea nu este libera pentru nonRGC si nu am idee cum sa facem altfel.

 

Mai multe informatii (muzica, poze, lista concerte, newsletter) puteti gasi pe situl oficial al trupei www.cyfer.ro.

 

Va asteptam!

 

Cyfer

Link to comment
Share on other sites

Cel care sta cu stampile la intrare va avea o lista. Cine vine si e pe lista, va fi stampilat gratuit, ceilalti platesc...

 

Stiu ca suna un pic ciudat, dar alta solutie nu vad... Sunt deschis la sugestii.

 

Singurul deranj pentru cei care vor sa vina, e sa dea reply cu numele lor pe forum si sa spuna cine sunt la intrarea in club.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult pentru interes si multumesc Serban pentru aprecieri.

 

ps. cu iubitele cum stam..? au si ele acces gratuit daca se pupa cu noi la intrare? (asta ca sa dovedeasca ca-s iubitele noastre :) )

Of doamne, pana la urma o sa fie gratuit tot evenimentul. :)

Facem asa: pentru fete, intrarea e 3 lei.

 

Deci:

RGC - liber

fete - 3 lei

altii - 6 lei

 

Sa vedem ce alte catogorii aparte mai gasim, sa-l innebunim complet pe tipul de la intrare. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Multumesc mult pentru interes si multumesc Serban pentru aprecieri.

Of doamne, pana la urma o sa fie gratuit tot evenimentul. :)

Facem asa: pentru fete, intrarea e 3 lei.

 

Deci:

RGC - liber

fete - 3 lei

altii - 6 lei

 

Sa vedem ce alte catogorii aparte mai gasim, sa-l innebunim complet pe tipul de la intrare. :)

Sau pe tipa ca din cate stiu eu sunt 2 de obicei un tip si o tipa.in fine nu asta e relevant.Sper sa ajung si eu acolo.Dinescu Mhai.

PACE!

Link to comment
Share on other sites

Din ciclul "ma urc pe scena, dar nu stiu cu cine" avem:

 

Concert Cyfer la Big Mamou pe 28 Octombrie, Sambata

Ora 22:00

Rezervari: 0744 520 149

(Nu va fi nici Cyfer's Sin nici Cyfer&Tzetze)

 

La fel ca si la Club Utopia, RGCistii vor avea intrare libera!

Cei care se inscriu pe acest thread vor avea liber si a doua zi la Big Mamou, in acelasi mod.

 

Din pacate, cei de la T_Jazz Group nu au putut onora concertul din motive obiective, insa vor veni luna viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

A fost absolut superb! Desi din pacate clubul a fost mai mult gol decat plin, Cyfer si-a facut numarul cu aceeasi pofta albastra pe care o stim cu totii. Iti multumesc, Cyfer, pentru un concert minunat! :)

cyfer_utopia_2710.rar

post-116-1162012544_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult celor care au venit!!

A fost primul concert Cyfer's Sin in Utopia. Mie mi-a placut locatia si soundul. M-am simtit foarte bine.

 

Publicul nu a fost foarte numeros, iar asta se datoreaza faptului ca nu am facut deloc promo, nici eu, nici clubul...

 

Va astept deseara la Big Mamou, cine mai poate dupa saptamina asta :)

Cum nici Doru Diaconu, nici Tzetze nu sunt disponibili, va fi primul meu concert (ever) la care ma urc singur pe scena.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.