www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Aniversarea RGC? Bauta? Vreau?


serban
 Share

Recommended Posts

Salutari dragii mei,

Am inteles din surse semi oficiale ca weekendul viitor (pe 26?) ar trebui sa fie aniversarea RGC.ro. Printr-o intamplare fericita o sa ma aflu in Bucuresti fix in acel weekend. Deci, in afara de vektor care o sa-mi faca cinste la KFC (:)) , ma mai pot baza pe vreun happening festiv?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Din punctul meu de vedere orice ocazie de bere e binevenita.. insa vreau confirmare oficiala, nu vreau sa merg undeva asteptandu-ma sa dau de the rgc gang cu furci si torte si sa fiu singur la terasa sau ce se stabileste pe aici... oricum, i'm in.

si cine ar fii gang aia??? :)

cred k orice membru rgc (simpatic sau nu) e un bun tovarash de bere...

pliz anuntzatzi locul si ora exacte..pazea k vin ( cu furci si tortze)... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

(simpatic sau nu)

 

Bati vreun apropo, purcele ? :)

 

Pana una alta, daca nu e oficiala, o facem noi oficiala... ne strangem si ne bem, si cu asta basta.

Link to comment
Share on other sites

Guest turshuanzen

LA MULTI ANI....RGC!!!...doar atat pot face...in schimb...daca mai sunt rgcisti din rm.valcea sa ma contacteze...poate facem si noi aici o aniversare...(un JAM...ceva in onoare RGC) :)

Edited by turshuanzen
Link to comment
Share on other sites

nu putem sa facem si o conferinta on-line ceva?

poate poate fac si io rost de niste pesos pana weekendu viitor pt after-party :)

 

anywayz, la multi ani RGC, multumim pentru acest al 2-lea acasa pe care ni-l oferi si ca ne tolerezi toate offtopicurile si toate threadurile tampite gen kfc, sa iti traiasca adminii si instrumentele lor, serveru, desertu nuclear cu toate gandurile razlete, toti membrii si toata lumea care face locul acesta unul dintre cele mai primitoare! sa traiesti, la multi ani si la multi membri!

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

anywayz, la multi ani RGC, multumim pentru acest al 2-lea acasa pe care ni-l oferi si ca ne tolerezi toate offtopicurile si toate threadurile tampite gen kfc, sa iti traiasca adminii si instrumentele lor, serveru, desertu nuclear cu toate gandurile razlete, toti membrii si toata lumea care face locul acesta unul dintre cele mai primitoare! sa traiesti, la multi ani si la multi membri!

 

Amen brother!

 

Pana una alta, cred ca ma duc marti si sambata... ca na, mai si munceste omu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

dar 90% vin dupa voi

 

Nu bre... ai inteles gresit. Mergem impreuna la KFC si dupa aia ne imbatam :) :)

Edited by MrJackson
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.