www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tabulaturi guitar pro de donat


Guest
 Share

Recommended Posts

Am acasa toate tabulaturile de pana in 2006 de pe mysongbook. O gramada de melodii si trupe. Am voie sa le postez??? Sau e ilegal?? daca da unde :)

Link to comment
Share on other sites

E cam ilegal ca de-aia le-au sters de pe site.

 

Solutia este transfer privat cu cerere pe PM.

Schimbul de fisiere intre persoane private nu este ilegal. Asa ca go.

Arhiva se numeste msb.zip - si cu putina google-iala se poate gasi si pe net.

Dar daca o ai, ar mai trebui o metoda de trasfer (ca are peste 100MB dupa cate mi-aduc aminte).

 

Succes.

Link to comment
Share on other sites

Am acasa toate tabulaturile de pana in 2006 de pe mysongbook. O gramada de melodii si trupe. Am voie sa le postez??? Sau e ilegal?? daca da unde :)

Am si io o rugaminte. Daca poti sa-mi trimiti te rog tab-ul de la pieasa :The great debate - Dream Theater (daca e cat de cat completa - inclusiv partea de solo)

ca nu pot sa-mi instalez guitar pro sau alte programe d'astea si n-am gasit-o nicaieri. :)

Mersi! :)

Link to comment
Share on other sites

quote name='riffsjohn' date='Oct 13 2006, 10:57 AM' post='95047']

Am si io o rugaminte. Daca poti sa-mi trimiti te rog tab-ul de la pieasa :The great debate - Dream Theater (daca e cat de cat completa - inclusiv partea de solo)

ca nu pot sa-mi instalez guitar pro sau alte programe d'astea si n-am gasit-o nicaieri. :)

Mersi! :)

 

Hai ca azi sunt darnic. Dupa un search de 5 minute si calculatorul blocat (ca arhiva are cam 1,5 GB expandata) ti-am gasit piesa dar in format GP. Du-te la un prieten care are GuitarPro, exporta trackurile care te intereseaza in format PDF si printeaza-le.

Dream_Theater___The_Great_Debate.gp4

Link to comment
Share on other sites

E cam ilegal ca de-aia le-au sters de pe site.

 

Solutia este transfer privat cu cerere pe PM.

Schimbul de fisiere intre persoane private nu este ilegal. Asa ca go.

Arhiva se numeste msb.zip - si cu putina google-iala se poate gasi si pe net.

Dar daca o ai, ar mai trebui o metoda de trasfer (ca are peste 100MB dupa cate mi-aduc aminte).

 

Succes.

 

Eu am gasit aici http://213.251.139.58/gp5/full_dirushdkfglfidusehfkl/msb.zip si a mers.... nu stiu daca e aceeasi pe care o ai si tu insa e destul de vasta.... Mersi pentru pont.... :)

Link to comment
Share on other sites

Am si io o rugaminte. Daca poti sa-mi trimiti te rog tab-ul de la pieasa :The great debate - Dream Theater (daca e cat de cat completa - inclusiv partea de solo)

ca nu pot sa-mi instalez guitar pro sau alte programe d'astea si n-am gasit-o nicaieri. :)

Mersi! :)

Io am zis ca am taburi pt guitar pro. tu spui ca nu poti sa iti istalezi. nu pricep :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.