www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Social


Guest Andyyy
 Share

Recommended Posts

Guest Andyyy

Salutare! Am citit pe forum,in ultimul timp, tot felul de topic-uri interesante si am observat cat de mult conteaza experienta. Eu,neavand prea multi ani de studiu al chitarii si stand intr-o zona in care putina lume se ocupa cu muzica, apelez la voi,membrii comunitatii rgc. Deci,care este rugamintea mea? Chitaristii(si nu numai) doritori de a-si impartasi cunostintele,experientele,sfaturile sau doar doritori de vorba care au timpul necesar,fie ei din toate colturile tarii/lumii, sa lase pe privat un id de yms/facebook/nr de telefon. Mi se pare destul de greu sa vad ca nu am cu cine vorbi despre chitara sau muzica, in general, motiv pentru care,iata-ma, scriu acest topic. Deci, let's wait.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Andyyy

Ok,greseala mea. Imi pare rau. Nu intentionam sa cer cursuri de chitara pentru ca stiu ca sunt platite,ci doar discutii... Ma rog. Imi cer scuze.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Andyyy

Ce nasol e sa pici de prost :)). Ok gata,m-am lamurit. Nu o sa mai deschid topic-uri....Cel putin o perioada buna de timp. In orice caz, imi pare rau pentru prostia mea(sunt si eu mic :-j:)) )

Link to comment
Share on other sites

Adnyyyy - pe scurt:

daca ai un subiect pe marginea caruia vrei sa discuti deschizi un topic si provoci discutia. Este mai interesant asa in mai multi.

Pe de alta parte, daca ai o intrebare, fa un "search" intai pentru ca sunt 99% sanse sa se fi discutat si rasdiscutat deja.

Deci cand vei ajunge la a 100 - a intrebare vor fi sanse sa trebuiasca sa deschizi un topic nou in care sa ne adresezi acea intrebare.

 

Citeste cu multa rabdare, exista foarte multa informatie, inclusiv trimiteri la alte documente de referinta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Andyyy

Ok,got it. In sfarsit cineva care si explica. Multumesc pentru efort. O sa fiu mai atent data viitoare.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.