www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ghita


Guest leo2pop
 Share

Unde va situati?  

74 members have voted

  1. 1. ...sau ce parere aveti?

    • + [pro]
      35
    • - [contra]
      39


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest leo2pop

...ce mi-as dori ca acest thread sa dispara....

 

ce p*zda masii are cleopatra cu rGc? :)

Draga malex, cind am deschis aceasta discutie, tocmai vazusem la televizor ca acest personaj este cel mai bine vindut artist din tara la aceasta ora si mi sa parut oportun sa dezbatem aceasta tema. Initial l-am pus la "desert" si apoi a fost transferat la "cafenea". Nu te obliga nimeni sa iei parte la aceasta discutie daca nu ai chef...

... e simplu: Nu dai "click" pe subiectul asta si treaba e ca si rezolvata!!!

Mi se pare o risipa de energie sa mai si bati literele pe tastatura intr-un subiect care nu te intereseaza.

Da, eu consider ca are legatura foarte mare Comunitatea Chitaristilor din Romania cu comunitatea muzicala - in general. Si mai mult decit atit realizarea acestui disc [nu stiu de catre cine] mi se pare un fenomen comercial extraordinar.

Nu sint de acord cu asta, cu ceea ce se intimpla - dar asta nu inseamna ca trebuie sa fim indiferenti.

Asta e nivelul cultural al tarii in care traim atit tu, cit si eu! Nu spun ca nu tre'sa existe asa ceva, doamne fereste! Dar de aici, de la existenta lui, a albumului - pina la a fi cel mai bine vindut album ... e o cale care n-ar trebui parcursa.

Astfel de productii ar trebui sa fie productii de nisa - si ar trebui sa existe ca oricare altele de acest fel.

Muzica este sub orice critica [din punctul meu de vedere] - toate cintecele seamana intre ele - plus ca de bietul copil... dar asta nu e treaba mea!!!!!

......

Sau daca vrei ... vorbim de APX-ul lui Stratan - ar fi mai bine?

..................

Slow down malex!

:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.