www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ceva Cantat De Mine De La Guns N Roses


Guest Ady Adrian
 Share

Recommended Posts

mai uita-te pe la inregistrari... alea cu jem de visine caise... prune si alte dracenii... in afara de SolDiez nu am mai vazut pe nimeni in ultima vreme sa vina cu o idee de genu "Ba hai ca am un backing track sa facem un jam pe el... fiecare cat vrea si cat poate"...

 

duuude , u changed the picture...

 

cand ajung acasa diseara bag un ochi la borcanele cu dulceata si incerc sa bag ceva :D

Link to comment
Share on other sites

Guest blink-blink

we don't want to encourage nobody to kill themselfs:)))))).............second dupa ce iam aratat cat are de lucru din doua una: ori se pune cu burta pe studiat(desi nu cred ca o so faca fiindca ar fi facuto inainte sa posteze filmuletu) ori chiar o sa iese ceva din el(si atunci tot respectu)

 

 

..........and by the way cand te-ai facut odata de cacao, tre sa faci ceva supercalumea ca sa te scoti. acuma dude........ teai facut laso moarta si nu mai argumenta ca teai facut sau nu ca inmediat o sa ajunga topicu asta very hot si te faci si mai si:)))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest Ady Adrian

we don't want to encourage nobody to kill themselfs:)))))).............second dupa ce iam aratat cat are de lucru din doua una: ori se pune cu burta pe studiat(desi nu cred ca o so faca fiindca ar fi facuto inainte sa posteze filmuletu) ori chiar o sa iese ceva din el(si atunci tot respectu)

 

 

..........and by the way cand te-ai facut odata de cacao, tre sa faci ceva supercalumea ca sa te scoti. acuma dude........ teai facut laso moarta si nu mai argumenta ca teai facut sau nu ca inmediat o sa ajunga topicu asta very hot si te faci si mai si:)))))))

 

 

M-am apucat sa cant screamo , death metal , metalcore...pot canta fara problema asa , nu ma doare gatul practic deloc...eu cred ca prin asta am sanse sa fac ceva....daca vrei o sa inregistrez ceva mai incolo si iti arat sa vezi cum suna ...!!

Nu incepeti iar cu alte comentari despre mine....!!

Edited by Ady Adrian
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca trebuie sa comentez, dar Ady probabil nu are mai mult de 13 ani. Nu cred ca era nevoie de atata ura sau atata apa la moara. Imi pare bine ca nu am apucat sa ascult ce a inregistrat, dar am impresia ca forumul asta sta la panda sa sara la gatul unora care n-au habar de muzica dar care ar putea teoretic sa invete ceva.

 

"Nu se mai sterge, te-ai facut de tot cac*tul..."

 

Gee thanks, Geo, si pe urma te intrebi de ce tot incearca sa retalieze, si pe urma toata lumea zice ca e troll. Ce s-a intamplat cu "don't feed the trolls"?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.