www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand chitara + amplificator + accesorii. Ieftin!


Guest BigMac
 Share

Recommended Posts

Guest BigMac

Salut!

Va propun o chitara electrica Behringer, copie Strat, neagra, maple neck, impecabila. Are 3 doze simple si vibrato vintage. Am cumparat-o acum 6 luni din Germania, si am invatat sa cant pe ea, deci e destul de putin folosita.

Plus: amplificator Behringer GM108, 15 watt, "True Analog Modeling" - adica simuleaza 27 de combinatii de amplificatoare si boxe. E ca nou, l-am folosit vreo 2 ore doar, pentru ca folosesc un amplificator virtual VST pe calculator.

Plus accesorii: cablu, pene, curea, scule de reglaj.

 

Le vand impreuna, la pretul de 100 de euro!

 

Poze si inregistrari: http://vlad.ifrance.com/ (nu radeti, cand de cateva luni doar :) )

 

Chitara o sa fie disponibila in Bucuresti din 19 iunie, si eventual in Galati. Detalii la vlad@ifrance.com, aici pe forum, si la tel. 0721 432 771 dupa 19 iunie.

Link to comment
Share on other sites

Guest BigMac

Felicitari pt. post-ul 1000 :)

 

Ok baieti, am notat ofertele. Daca sunt cumparatori siguri, le dau si separat. 2 mil. bucata.

 

Oricum, eu nu ajung in Romania decat pe 19 iunie si stau doar 5 zile in Bucuresti, deci in zilele alea trebuie incheiata afacerea :)

Link to comment
Share on other sites

Guest decide

nu ma pricep..eo la electrice dar arata a naibii de bine chitara asta...poate-ti mai iei un pack dintr-asta peste 6 luni ca il cumpar eu...:))

Link to comment
Share on other sites

Guest BigMac

hihi: ti-am trimis un mail.

 

felix: chitara nu falseaza, si 2 milioane mi se pare un pret super corect.

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

sa-mi fie cu iertare....valabil pt cei ce vin la urma si se baga in seama....nu-i frumos .... :) ....ca sa nu zic mai mult.... :)

ps am vrut sa zic cei ce sar peste rand....dar e ceva normal in Romania...

Link to comment
Share on other sites

Guest BigMac

Cred ca e nevoie de o explicatie..

Intr-adevar il_diavolo31 a fost primul, dar m-a rugat sa scad din pret. In schimb, hihi e de acord cu pretul cerut.

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun
felix.. sorry ca ma bag.. dar nu lua cosu chitara ? ;) s-au v-at inteles voi :)

 

mda...in primul rand anunt oficial pe Big Mac ca renunt la amp in favoarea lui hihi indiferent de suma pe care acesta o va achita..... :)

in al doilea rand...as avea o mica povestioara pt hihi....

un lup urmarit de vanatori da peste o ascunzatoare in care se afla o vulpe...acesta disperat,incearca sa-si faca loc si el alaturi de ea..dar aceasta scoate coltii si-l ameninta,spunand ca este locul ei....lupul se opreste si spune....:daca nu eram cu vanatorii dupa mine,iti aratam eu a cui este ascunzatoarea,dar asa se prea poate ca ai dreptate.... B)

imi cer scuze pentru ca trebuie sa ma suportati.... :) ..numai bine...iar pt hihi...sa folosesti cu intelepciune scula aia.... :(

Link to comment
Share on other sites

:). fii sigur ca o sa o folosesc cu intelepciune, ca doar daia dau neshte bani pe ea :). Hmm.. despre povestioara ... ce sa zic.. te invit la stele verzi sa ne batem in ciocolata :)

Lolz, acum asta e... poate next time :(.

iti dau un link: www.evrika.ro - gasesti multe instrumente muzicale. Nu e exclus sa dai si peste un amp asemanator.

Link to comment
Share on other sites

Stop !

 

Stiu ca am ajuns tarziu p-aici dar imi permit sa avansez o oferta... Ofer 2,5 milioane pe chitara ! Nu e pt mine ci pt pustiul meu care din cate observ in ultima vreme imi cam calca pe urme (cine e curios ii pot trimite un fisier in format avi cand zdrangane la chitara mea cea batrana si rece). Eu am chitara(chitari) dar vreau sa fie primul lui insturment. E ok pretul asta ? :)

Merci.

 

P.S. Daca ma intrebati de ce nu o cumpar de la Muzica va pot spune ca nu sunt dipsus sa platesc 6 mil.

Link to comment
Share on other sites

Catalin, s-ar putea sa nu am totusi banii pe 19 pentru ca a intervenit ceva neprevazut. Daca tu oferi 2.5 mil, pe mine nu ma deranjeaza... pana la urma interesul lui BigMac e sa vanda chitara ca mai bine. Aici hotaraste BigMac pentru ca nu mai primeaza cine s-a oferit primul ci cel care ofera mai mult. Din partea mea e ok... go for it!

Link to comment
Share on other sites

Chitara e promisa lui Felix. Daca o vrea, o are. Daca nu, pustiul lui Catalin va fi foarte bucuros. :)

Bucuros s-o faca praf... :)

 

Off topic...

Faza tare intamplata in our mad (full) house...

Cautam intr-o zi o pana de o anumita grosime... Stiam ca e rosie dar n-o gaseam pe nicaieri. Si atunci mi-a dat prin cap sa-l intreb si pe Stefan cu toate ca ar fi fost ultimul din casa ca ar fi stiut unde se afla "obectul" respectiv si asta din cauza varstei.

Ce credeti ? A stiut au ba ? A plecat de langa mine si in 30 de secunde s-a intors victorios... O pusese undeva pe la jucariile lui... Smecher, ce mai... :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.