www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tab Request: Bucovina/ Deathdrive.


MSL
 Share

Recommended Posts

Buna ziua. Ar putea cineva sa posteze (daca are) taburi de la orice melodie de la Bucovina sau Deathdrive? Multumesc. :D

 

Meştere... Tot respectu', dar:

1. Nu e nevoie să deschizi acelaşi topic în două locuri diferite! Dacă ai deschis unul aiurea, poţi cere unui admin să ţi-l mute.

 

2. Dacă te uitai numa' 2 cm mai jos de secţiunea asta, găseai - minune! - Tabulaturi în lucru, unde domnul @metal_messiah doar ce postase update-ul dînsului la Luna preste vîrfuri. Iete acilea http://forums.rgc.ro/topic/68210-bucovina-luna-preste-varfuri/

 

Nu-mi stă în fire să fiu caustic, dar te-ai grăbit nejustificat şi să bagi 2 topic-uri, şi să nu citeşti ce-a mai făcut/scris lumea pe aici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meştere... Tot respectu', dar:

1. Nu e nevoie să deschizi acelaşi topic în două locuri diferite! Dacă ai deschis unul aiurea, poţi cere unui admin să ţi-l mute.

 

2. Dacă te uitai numa' 2 cm mai jos de secţiunea asta, găseai - minune! - Tabulaturi în lucru, unde domnul @metal_messiah doar ce postase update-ul dînsului la Luna preste vîrfuri. Iete acilea http://forums.rgc.ro...preste-varfuri/

Nu-mi stă în fire să fiu caustic, dar te-ai grăbit nejustificat şi să bagi 2 topic-uri, şi să nu citeşti ce-a mai făcut/scris lumea pe aici.

Imi cer scuze. I'm a newbie. Normal mi-l postase doar aici. Nu stiam cum sa ajung la cealalta sectiune.

Rog un admin sa stearga unul din topicuri

Edited by MSL
Link to comment
Share on other sites

La Luna preste varfuri, intr-adevar am scos eu tabul si l-am postat. La Straja gasesti acordurile pe tabulaturi.ro. Acum na... te joci cu ele sa vezi cum suna mai bine. Eu unu am vrut sa invat piesa dar nu am avut suficient timp sa ma uit pe acorduri. Strasnic neamul meu nu e foarte grea si ai putea sa o inveti usor. Uita-te si la clipurile live de la Wacken unde au cantat. Calitatea este bunicica si daca iti pui un pic si urechea la contributie le poti scoate relativ usor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.