www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Postere cu guitar players


Guest DaBigBadWolf
 Share

Recommended Posts

Guest DaBigBadWolf

Neatza lume...

 

Vreau si eu sa imi "colorez" peretii de prin camera cu niste postere cu guitar players sau cu banduri misto si nu gasesc pe nicaieri prin magazine :) .Daca stiti pe unde se gaseste asa ceva postati aici va rog.10x

Link to comment
Share on other sites

Guest DaBigBadWolf

Am vazut prin Diverta alea da nu mai era nimic demn de asezat pe perete :)

O sa mai caut si prin alte magazine Diverta poate gasesc.merci mult oricum

 

Daca stiti alternative postati aici pls

Link to comment
Share on other sites

Am vazut in cora militari cu Limp Bizkit si Depeche Mode... mai erau si altele dar nu mai tin minte exact ca nu am stat sa le rasfoiesc... erau cam 15-20 lei parca si aveau si niste rame subtirele pt ele, foarte misto. Da mult mai bine la ochi decat daca ar fi prins cu scotch (banda adeziva, nu wiskey :) ).

Link to comment
Share on other sites

Guest insomn

mda....yo am avut o gramada de postere de prin metal hammer-urile alea vechi aduse din ungaria....da si tu mai multe anunturi pe net...tre sa mai dai peste vreounu care si-a adunat revistele alea...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Magnitude

Iei frumos poza preferata de pe net o pui pe discheta , mergi la tipografie , rogi sa faca posterul la ce dimensiune vrei , mergi acasa il pui pe perete apoi te bucuri :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stie careva pe unde se pot gasi niste postere sau afise ceva mari sa fie de 1m lungime cam sau pe aproape.. nu ma intereseaza dealea de prin reviste "popcorn" care sunt de 40cm... (deci mici)

...sunt din timisoara asadar daca stiti ceva din tm e ok daca nu, sunt dispus si la alte locatii numai sa fie ceva...

Link to comment
Share on other sites

mai exista fotoland, îţi făceai cont şi puneai prin interfaţa lor nişte poze, iar apoi le tipăreai la ei în cel mai mare format de poze, mat. trebuia totuşi să iei poza (poster în cazul de faţă) care îţi plăcea ţie, să o măreşti până ajungea la o rezoluţie enormă, şi apoi să spinteci, să o faci bucăţi mai mici, ca să încapă fix pe bucata aia de poză. centrele fotoland sunt destul de răspândite prin bucureşti. s-ar putea în mod sigur să fie şi în timişoara, dacă nu, trimit ei prin poştă.

 

well, soluţia săracului, you get what you pay for, nu te aştepta la calitatea unui poster "real", dar în lipsă de altceva, sau dacă vrei postere custom, merge.

 

adresa era www.fotoland.ro

Edited by izua
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.