www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Cumpar] Procesor Chitara Electrica Ofer Maxim 700Lei


Recommended Posts

Cumpar procesor chitara electrica ofer maxim 700lei.

Vanzatorul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:-Sa faca o demostratie video ca produsul este in stare de functionare.

 

Sa dea urmatoarele detalii despre produs: -Nume echipament, an, pret ,eventual mentionati daca e nou sau second-hand de la cine de unde a fost cumparat,sa adauge poze cu produsul,Optinal:(se poate lasa in proba)

 

Se va livra cu urgent curier cu optiunea (fragil, taxa de asigurare)Costurile transportului se va plati fifty-fifty.Sper ca nu am cerut prea mult...Astept ofertele voastre :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cumpar procesor chitara electrica ofer maxim 700lei.

Vanzatorul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:-Sa faca o demostratie video ca produsul este in stare de functionare.

 

Sa dea urmatoarele detalii despre produs: -Nume echipament, an, pret ,eventual mentionati daca e nou sau second-hand de la cine de unde a fost cumparat,sa adauge poze cu produsul,Optinal:(se poate lasa in proba)

 

Se va livra cu urgent curier cu optiunea (fragil, taxa de asigurare)Costurile transportului se va plati fifty-fifty.Sper ca nu am cerut prea mult...Astept ofertele voastre :D

 

 

 

Arunca o privire aici http://forums.rgc.ro...495#entry539495 echipamentul este second-hand

Link to comment
Share on other sites

Cumpar procesor chitara electrica ofer maxim 700lei.

Vanzatorul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:-Sa faca o demostratie video ca produsul este in stare de functionare.

 

Sa dea urmatoarele detalii despre produs: -Nume echipament, an, pret ,eventual mentionati daca e nou sau second-hand de la cine de unde a fost cumparat,sa adauge poze cu produsul,Optinal:(se poate lasa in proba)

 

Se va livra cu urgent curier cu optiunea (fragil, taxa de asigurare)Costurile transportului se va plati fifty-fifty.Sper ca nu am cerut prea mult...Astept ofertele voastre :D

 

 

 

 

ZOOM g1x este isn stare perfecta de functionare si estetica.cumparat din germania.300ron daca te intereseaza fac si video

Link to comment
Share on other sites

Salut! Cred ca ma potrivesc cerintelor tale, este vorba despre un Vox Tonelab pe lampa la pretul de 700 Ron (nou fiind 1300) Link aici pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi.

P.S.: Am si poze si video ti le pot da pe messenger sau altcumva.

Edited by alienkaze
Link to comment
Share on other sites

Salut! Cred ca ma potrivesc cerintelor tale, este vorba despre un Vox Tonelab pe lampa la pretul de 700 Ron (nou fiind 1300) Link aici pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi.

P.S.: Am si poze si video ti le pot da pe messenger sau altcumva.

Salutare.Suna bine oferta doar eu caut un procesor de podea.Am uitat sa precizez(sorry)

Link to comment
Share on other sites

un Boss gt 6 luat din Anglia nou nout !!! solid ca un tanc si foarte versatill... iar cu tot cu husa originala il dau cu 8 mil....

crede-ma ca e o oferta...

eu am amp si pedale asa ca nu cant pe el da -mi mesaj PM

Edited by sweetheartofarose
Link to comment
Share on other sites

un Boss gt 6 luat din Anglia nou nout !!! solid ca un tanc si foarte versatill... iar cu tot cu husa originala il dau cu 8 mil....

crede-ma ca e o oferta...

eu am amp si pedale asa ca nu cant pe el da -mi mesaj PM

sorry mate your offer doesn't sound so hot with that negative feedback:death:

Link to comment
Share on other sites

adik costurile transportului vor fi suportate in egala masura de cumparator cat si de vanzator.Plata ramburs,prin virament bancar am auzit ca e foarte mare taxa.

 

 

Aha... Credeam ca plateste cumparatorii, adik dp meu dv sa plateste cine ia nu cine da ca ei deja se lipseste de un produs...

In fine, sa plateste cine o fi numai sa plateste.

Link to comment
Share on other sites

Cumpar procesor chitara electrica ofer maxim 700lei.

Vanzatorul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:-Sa faca o demostratie video ca produsul este in stare de functionare.

 

Sa dea urmatoarele detalii despre produs: -Nume echipament, an, pret ,eventual mentionati daca e nou sau second-hand de la cine de unde a fost cumparat,sa adauge poze cu produsul,Optinal:(se poate lasa in proba)

 

Se va livra cu urgent curier cu optiunea (fragil, taxa de asigurare)Costurile transportului se va plati fifty-fifty.Sper ca nu am cerut prea mult...Astept ofertele voastre :D

 

 

 

Hai sa-ti explic vreo 2 lucruri, observ ca te complici aiurea (ia-o ca pe un UP).

1) Taxa de asigurare e inutila pentru cumparator. Pe aia o platesti pentru ca vanzatorul sa fie sigur ca primeste o suma de bani in cazul in care se pierde coletul. Nu stiu daca e o taxa speciala pentru produs fragil, insa, sunt sigur ca manipulatorii de la curier nu-si bat capul. Un aparat facut pentru a calca pe el nu este prea fragil...

2) Costurile transportului nu conteaza. Pe alea le stabilesti cum iti convine, cu vanzatorul. Nu se poate duce vanzatorul la curier si sa-i spuna ca plateste el jumatate, tu jumatate. Plateste ori el, ori tu, cum va intelegeti. Adica daca pretul produsului e 320 de lei, iar taxele ar fi vreo 30 de lei, ii spui vanzatorului sa plateasca el transportul si sa puna valoarea ramburs 305 lei. Sau sa puna ramburs 290 de lei si sa platesti tu transportul.

3) Nu ai inteles ceea ce-a spus Adrianni. El s-a referit sa platesti tu produsul in prealabil, in contul vanzatorului. Astfel, costurile de transport vor fi mai mici, la curier platesti si ca sa trimiti produsul si ca sa-ti vina banii inapoi. Astfel platesti doar trimisul produsului.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest nimenikfb04

vand un digitech rp350 cu 400ron demosntratie video pun maine

 

daca esti interesat da-mi add la fbr_91

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.