www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobosar - Bucuresti - Caut Instrumentisti Pentru Funk/soul/


Tequilla
 Share

Recommended Posts

Guest Fram-Renul Polar

si de suflatori si percutii cum te descurci? daca-mi raspunzi gen "face clapa" te intreb "cate maini ar trebui sa aiba claparul ca sa le faca pe amandoua?"

Link to comment
Share on other sites

Guest alexeip

sal!!!! as vrea sa iti propun un alt proect ,,,as vrea sa vb mai in detalii ,,,,,,daca ai fi interesat scriemi sau da un mail,,,,,,alexei.patrascu88@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cand am zis sunet curat am plecat de la englezescul "clean" care inseamna sunet iesit direct din instrument, fara efecte ...fiecare intelege ce vrea dar nu cred ca e cazu sa dezbatem problema aici ... e un post cu o dorinta , nu inteleg de ce trebuie sa se comenteze altfel decat legat de subiect ... vrei sa canti asa postezi, nu vrei, mergi mai departe fara sa faci comentarii care nu-si au rostul... e simplu! N-am postat sa intru in polemici ci sa caut oameni care vor sa faca genul asta de muzica !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest 12th_fret

Vezi cu dezacordurile alea... Nu, aici esti la "Caut trupa", nu la "Cautam instrumentist"... Doar ziceam, nu trebuie sa dai o replica ofensiva... Calm :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vii? Noi avem 2 chitaristi din astia ce cauti tu! De fapt, o chitarista si un chitarist! Unul e din Brasov! :) Repetam pe week-end, tragem cu sunetistul repetitia si tobele curate si in cursul saptamanii noi repetam pe toba trasa, iar tu cu ce iti trebuie tie. Daca esti interesat, hai sa vorbim! Ne schimbam niste sample-uri, vedem daca ne simpatizam si cine stie! poate iese ceva...Chiar e serioasa treaba la noi, dar nu reusim sa gasim un tobosar in Sibiu, capitala culturala a Romaniei! :))

 

Mergem pe compozitii proprii, avem manager serios, sunetist...tehnici nu! Ne caram singuri sculele...mai incolo, cand creste bugetul! :)) Sala de repetitii se inchiriaza, e dotata cu tot ce trebuie, dar avem si sculele noastre, mai putin tobe. La sala sunt tobe.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.