www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Comanda de la zzounds


Guest p_aciulea
 Share

Recommended Posts

Guest p_aciulea

Salut, un amic de al meu este pe punctul de a face o comanda din state, dar inca nu ne-am strans destui ca sa platim mai putin la transport. In fine cine este interesat poate sa ma contacteze sau sa lase reply. Ideea este sa ne strangem mai multi ca sa depaseasca comanda 1000$ ca sa platim mai putin la transoport. In fine nu stiu exact de unde face comanda, daca de la zzounds sau din alta parte, asta el stie, ideea este ca putem sa ne luam ceva bun la preturi destul de rezonabile.

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

Din ce am vorbit eu cu omu respectiv, toate taxele aferente (transport, vama, si ce o mai fi) ajung la aprox. 100-120$

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

uite o sa vb cu omu cand il prind on-line, si o sa iti dau un raspuns concret, eventual pe mess, dar in principiu, cam tot 100-120 $ sunt toate taxele, deci cam la 500-520 $ se ridica pt GT8

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

mai e timp, dar sa-mi zici exact ce vrei, ca sa stiu ce-i zic omului, eventual vb pe mess si imi trimiti un link cu obectele

momentan incerc sa dau de el pe mess ca omu sta mai mult pe invisible si nu stiu niciodata cand e on line

Link to comment
Share on other sites

Guest Razz

Daca e valabila treaba vreau si eu ceva marunt un wah, o pedala ceva, numai sa ma tineti la curent, si sa fie rezonabil ca daca la o pedala de 100 $ pun 120$ taxe nu mai e ok da oricum mai vb si vedem ,

Link to comment
Share on other sites

Guest preo

eheeee ... pedala de wah ... eu zic sa fii atent .. pedalele de wah au sunete foarte diferite asa ca nu merge sa iti iei wah ca un reverb sau ceva ... (spre exemplu, compara un morely mark-tremonti power wah cu jim dunlop cry baby si mai ca nu vrei sa le bagi in aceeasi categorie, macar sunt wah ambele).

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

pt varu maftei, cred ca poate lua si din alta parte, nu numai de la zzounds, problema e ca nu prea il prind pe om pe mess. cum il prind cum il iau la intrebari.

daca mai vrea cineva ceva ii rog sa ma contacteze pe mess si sa imi zica exact ce vor, eventual sa-mi dea si un link.

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

tocmai am vb cu omul si a zis in felul urmator:

- maine vrea sa faca comanda, deci in seara asta trebuie sa-i trimit un mail cu produsele exact

- trebuie dat un aconto de 30% (lucru care pe mine nu ma bucura deloc, tocmai pt faptul ca nu stiam si ca prefer sa platesc pt un obiect pe care il cumpar in momentul in care il primesc si imi si convine)

- se poate face comanda si de la music123 si musiciansfriend

 

eu mai stau la munca, implicit pe net pana pe la 9 seara, deci cam atunci ii trimit mailul, daca nu postati ata ete

 

PS imi puteti trimite si pe privat sau pe Ymess, nu ma supar, dar nu mai tarziu de 9 seara

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

din cate am inteles, omul a facut comanda. nu stiu exact cand va face urmatoarea comanda. o sa va anunt daca va mai face vre-o comanda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.