www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Floyd Rose La 1 Leu...


Guest OratioMentis
 Share

Recommended Posts

Guest OratioMentis

De la Grosmann, la o adica: http://goo.gl/TcFKD.

Desigur, intr-o tara normala, eventuala comanda ar fi onorata la pretul afisat pe site.

Daca incearca vreunul, chiar as fi curios sa vad ce iese.

Altfel, sa trecem mai departe zambind...

Link to comment
Share on other sites

Ahhh vroiam si eu sa imi comand 50 dar pot numai cate 1 o data.O sa dau comanda sau o sa il contactez(presupun ca inainte sa imi vina acasa produsu primesc vrun mail ceva sa confirm comanda),va anunt cand aflu care e treaba. :))

 

 

Comandarea produselor se face prin apasarea butonului "comanda acest produs" prezent in pagina de prezentare pe larg a unui produs. Dupa aceasta, vi se va afisa un "formular de comanda" ce va contine informatii despre produsul comandat si cateva rubrici obligatorii ce trebuie completate corect cu datele dumneavoastra personale. Dupa confirmarea comenzii (pin apasarea butonului "trimite comanda") veti fi contactat telefonic de un agent Grosmann Music Store pentru confirmarea comenzii. Deasemenea, veti fi informat prin intermediul unui Email, cu privire la modalitatile de plata.

Puneti-va pe comandat fratilor.

Edited by Wrath
Link to comment
Share on other sites

Guest OratioMentis

Ahhh vroiam si eu sa imi comand 50 dar pot numai cate 1 o data.O sa dau comanda sau o sa il contactez(presupun ca inainte sa imi vina acasa produsu primesc vrun mail ceva sa confirm comanda),va anunt cand aflu care e treaba. :))

 

 

Comandarea produselor se face prin apasarea butonului "comanda acest produs" prezent in pagina de prezentare pe larg a unui produs. Dupa aceasta, vi se va afisa un "formular de comanda" ce va contine informatii despre produsul comandat si cateva rubrici obligatorii ce trebuie completate corect cu datele dumneavoastra personale. Dupa confirmarea comenzii (pin apasarea butonului "trimite comanda") veti fi contactat telefonic de un agent Grosmann Music Store pentru confirmarea comenzii. Deasemenea, veti fi informat prin intermediul unui Email, cu privire la modalitatile de plata.

 

Puneti-va pe comandat fratilor.

 

Pariez ca vor fi refuzate toate comezile :))

 

 

 

 

dupa pret , imi dau seama de "calitatea superioara" a floyd-ului.....asta ca sa nu iau in calcul faptul ca e o tzapa dinaia gen epic fail.....

 

Neah, a gresit pretul. Intr-o alta tara, comanda ar fi onorata la pretul afisat pe site, ca firma sa nu piarda din credibilitate. Aici, oricum credibilitatea nu mai conteaza, mai ales dupa zecile de pagini de forum pe care le-am lecturat pe tema Grosmann :)) Da' e dragut, asa :))

Link to comment
Share on other sites

Guest OratioMentis

Cre' ca a citit Grosu topicul, ca vad ca a corectat pretul. Acu' scrie 1250 RON. BAAAA, EU VREAU CU UN LEU!

 

=)))))))))))))))))))))))))))

N-ai prins oferta!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.