www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Claxonn


Guest claxonn
 Share

Recommended Posts

Guest claxonn

Pentru a usura accesul amicilor .. am facut si eu un thread de piese trase de mine.

 

Standardul va fi urmatorul: nume piesa, data inregistrarii, pareri personale

 

Incepem cu cele doua incercari la dueluri.

 

 

 

Duel 40 din 2006-06-07

 

Merge..

 

 

 

Duel 41 din 2006-06-16

 

:) Trebuia sa mai incerc. M-am grabit ca sa pot sa ma concentrez la licenta... scolile astea.

Edited by claxonn
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

DUel 40 din 2006-06-07:ar fi mers mai multe inflorituri.idei ai dar nu prea ai tehnica/teorie muzicala

Duel 41 din 2006-06-16 incearca sa tii notele sub control(un vibrato,un slide,un bend)pe alocuri suna sec sa lasi nota libera fara sa revii asupra ei.

in rest,parerea mea e ca commenturile astea obiective,nu ar trebui sa te motiveze sa iti dai silinta,n nici un caz sa renunti.succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
DUel 40 din 2006-06-07:ar fi mers mai multe inflorituri.idei ai dar nu prea ai tehnica/teorie muzicala

Duel 41 din 2006-06-16 incearca sa tii notele sub control(un vibrato,un slide,un bend)pe alocuri suna sec sa lasi nota libera fara sa revii asupra ei.

in rest,parerea mea e ca commenturile astea obiective,nu ar trebui sa te motiveze sa iti dai silinta,n nici un caz sa renunti.succes in continuare.

 

:) Thank you pentru comentarii.. acum astea imi sunt cele mai de folos!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
Guest Monyo
Am mai pus si eu mana si am mai invatzat si eu ceva interesant - prima parte din Summer Song-Joe Satriani

 

Stiu ca la AH-uri stau cam prost si la final am cam gherlit-o dar e bine de pus aici pentru a se urmarii pe viitor progresul.

 

Se simte progresul clar!!! :)

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest claxonn
Bine , foarte fain

Multumesc de aprecieri insa sunt convins ca urechea ta poate sa spuna si partile mai putin placute. Te rog! Fara mila! Astept critici si de la tine si de la altii ca doar asa se naste progresul . Karpi -> :) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.