www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

carnatzi!


mario_d
 Share

Recommended Posts

Guest TimeRobber

Damn ! Am cazut pe burta cand am ascultat piesele acestea ! ...... de unde pot sa fac si eu rost de negative peste care sa trag chitara ?

Link to comment
Share on other sites

talentat omul...cine e la clape ? (sunt in bransa...si ma intereseaza, mai aflu si eu un nume...si ce clapa foloseste?) dar la bass?

Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

Galeria mea de carnatzi.nu toti sunt carnati,unii mai au o tenta de crenvursti.

 

 

nu prea am cuvinte la indemana! :)

m-am cam suparat la prima piesa, caci se termina cam brusc, dar m-am prins dupa aia ce se intampla ( titlul spune totul!).

nu vreau sa par "pupinfundist", dar panatie ca asta nu am mai auzit prin tarisoara asta.

felicitari pentru tot.

Edited by hututui
Link to comment
Share on other sites

merci inca o data tuturor.la piesa open your mind eu guitzez cu vocea pe acolo,este o piesa care am facut-o in colaborare cu un bun prieten,adi se numeste el si are un triton,el a conceput ritmica piesei,basul tot,mai putin tema si linia melodica.hututui,merci pt aprecierea panatiei mele,dar mai sunt in tarisoara asta,chiar si pe acest site,mai sunt chitaristi care au o panatie deosebit de curata.

Edited by mario_d
Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

merci inca o data tuturor.la piesa open your mind eu guitzez cu vocea pe acolo,este o piesa care am facut-o in colaborare cu un bun prieten,adi se numeste el si are un triton,el a conceput ritmica piesei,basul tot,mai putin tema si linia melodica.hututui,merci pt aprecierea panatiei mele,dar mai sunt in tarisoara asta,chiar si pe acest site,mai sunt chitaristi care au o panatie deosebit de curata.

 

sigur ca mai sunt chitaristi foarte buni pe acest forum, Mario, nu asta am vrut sa spun.

Oricum, apreciez foarte mult modestia ta si sunt convins ca nu sunt singurul.

Link to comment
Share on other sites

uite mah....ca de cand nu am mai ajuns pe forumuri.....au inceput sa fie oameni pentru care ii multumesc lui Dumnezeu ca ii cunosc.......ce pot sa zic....eu cel putin....obisnuit cu tonul si cu paternurile astea(stim noi marius :) )....da nu cu interpretarea asta.....well....inafara de scule pe care le meriti nu stiu ce pot sa iti urez :) ......da cam incepi sa suni a Kotzen :) ....tare in orice caz!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

un acelasi negativ somebody like me interpretat impreuna cu andreirosulescu,eu improvizez mai putin.sunt frumoase colaborarile intre forumisti,nu ar fi rau sa se mai intample colaborari de genul chiar la nivel de compozitii.mai e o mica secventa catalogata la 100 de m taste,sa vedem cine o recunoaste,tre sa recunosc ca dupa ce am tras-o am stat cu compresa la incheietura mainii drepte :) (nu la incheietura cotului :) ).sper sa va placa

eu_si_andrei.mp3

carnatz.mp3

Edited by mario_d
Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

un acelasi negativ somebody like me interpretat impreuna cu andreirosulescu,eu improvizez mai putin.sunt frumoase colaborarile intre forumisti,nu ar fi rau sa se mai intample colaborari de genul chiar la nivel de compozitii.mai e o mica secventa catalogata la 100 de m taste,sa vedem cine o recunoaste,tre sa recunosc ca dupa ce am tras-o am stat cu compresa la incheietura mainii drepte :) (nu la incheietura cotului :) ).sper sa va placa

 

erotomania!

:)

frumos rodul colaborarii voastre.

bravo arosulesule,eu observ un progres in ceea ce te priveste (nu vreau sa zic ca inainte cantai rau, ci doar ca esti pe drumul cel bun). obesrv mici abordari in stilul lui eklundh si imi place.

de mario nu mai spun nimic, ca l-am laudat destul :(

Edited by hututui
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.