www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

vand monitor Belinea 17 inch


stelica
 Share

Recommended Posts

vand monitor Belinea 17 inch,made in taiwan, 1600X1200/60 hz(asta inseamna ca la rezolutia de 1024x768 merge la 100 de hertz...nu te dor ochii)

are probleme cu focalizarea(vede cetos).potentiometrii de focalizare,accelerare sunt mancati...(mai scoti un ban din buzunar si-l faci)

 

pretul bomba:500.000. cinci sute de mii. 50 ron. cincizeci de lei noi

 

Pana Duminica ,adica maine...de aia il si dau atat de ieftin,ma mut si nu am chef sa-l car dupa mine.

Daca nu-l ia nimeni pana Duminica,pun ciocanu' pe el...

Link to comment
Share on other sites

Fratilor Belinea e scula de scula.

Am acasa un monitor plat de 19 inchi si nu am avut nici o problema pana acum. Are 2 ani de cand e la mine plus inca vreo 2 de la cine l-am cumparat. Asa ca 500.000 pe cel de sus... e pomana curata... :)

 

P.S. N-am nici o legatura cu vanzatorul. :)

Link to comment
Share on other sites

Fratilor Belinea e scula de scula.

Am acasa un monitor plat de 19 inchi si nu am avut nici o problema pana acum. Are 2 ani de cand e la mine plus inca vreo 2 de la cine l-am cumparat. Asa ca 500.000 pe cel de sus... e pomana curata... :)

 

P.S. N-am nici o legatura cu vanzatorul. :)

 

 

pai da cataline, dar daca omu' zice ca nu se vede clar?? ce vrei sa faci cu el? sa te duci la reparat? :)

Link to comment
Share on other sites

pai da cataline, dar daca omu' zice ca nu se vede clar?? ce vrei sa faci cu el? sa te duci la reparat? :)

 

te duci frate la reparat mai scoti vreo 2-300 sute(aia de bere) din buzunar si ai monitor cu refresh la 100Hz,made in taiwan...

aveti grija ca ciocanu' e pregatit...isi rade-n coada :) pofteste la monitor...abia-l stapanesc...

 

merci mult,Catalin

Edited by stelica
Link to comment
Share on other sites

m-am pus pe bautura...ciocanu' e in culmea fericirii!danseaza face tumbe...da roata bietului monitor,ii arunca cate o ochiada dulce ....

 

bag metallica la maxim,pentru focul de artficii....

 

in maxim 2 ore fac ciocanu' fericit,dau drumul bestiei... :)

Edited by stelica
Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

m-am pus pe bautura...ciocanu' e in culmea fericirii!danseaza face tumbe...da roata bietului monitor,ii arunca cate o ochiada dulce ....

 

bag metallica la maxim,pentru focul de artficii....

 

in maxim 2 ore fac ciocanu' fericit,dau drumul bestiei... :)

 

sa-mi fie cu iertare,dar mai bine da-l cuiva care are nevoie de el si nu are 500 000 disponibili.... :) ...si chiar daca nu o sa primesti decat o bere in schimb,satisfactia pe care ai sa o ai va fi mult mai mare decat daca l-ai sparge...:)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.