www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pink Floyd La Bucuresti


marcel
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

Pink Floyd nu mai există...

 

Metalhead.ro are prostul obicei de a prelua orice știre, din orice sursă, de amorul artei și al traficului. Iar Realitatea... să nu începem. :)

Edited by Baumwolle
Link to comment
Share on other sites

Ca sa fiu mai sigur,eu mi-am luat bilet pentru Ungaria la The Wall Tour al lui Roger Waters.

Pot sa va spun ca am fost in Barcelona prin 2006,daca imi aduc bine aminte,la Dark side of the moon(tot Waters).A fost o experienta pe care am crezut ca nu o voi mai trai vreodata.Dar uite ca se poate.

Merita mers,Kilmister si White,fac treaba excelenta.Mai ales primul,e un chitarist de exceptie.Showul e extraordinar,iar de muzica nu mai trebuie sa pomenesc.Sonorizarea perfecta,am fost la muuulte concerte,dar cred ca e cea mai buna sonorizare pe departe din tot ce am vazut eu live(mai ales la scara la care e)

Ne vedem la concert la Budapesta,si daca doamne ajuta ar veni si la noi,clar ca ma inscriu

 

PS-amatorilor de PF,cred ca vineri au programat un concert la un club din Bucuresti,cei de la Speak Floyd.Baietii sunt din Cluj,si sunt excelenti.Merita vazuti,nu veti regreta.Eu am fost saptamana trecuta la un club in Cluj,unde au cantat si uneori am inchis ochii si chiar am simtit ca e PF ce aud.Am mai vazut pe net trupe tribut PF,dar va spun ca ai nostri le cam dau clasa la multi dintre ei.Excelenti

Link to comment
Share on other sites

 

 

PS-amatorilor de PF,cred ca vineri au programat un concert la un club din Bucuresti,cei de la Speak Floyd.Baietii sunt din Cluj,si sunt excelenti.Merita vazuti,nu veti regreta.Eu am fost saptamana trecuta la un club in Cluj,unde au cantat si uneori am inchis ochii si chiar am simtit ca e PF ce aud.Am mai vazut pe net trupe tribut PF,dar va spun ca ai nostri le cam dau clasa la multi dintre ei.Excelenti

 

Stii cumva mai multe detalii? Ce club?

Link to comment
Share on other sites

Guest Rogerul

Nu cred ca vin Waters, Mason si Gilmour in Bucuresti, le-ar trebui o scena pe masura totusi... Eu merg la Waters in mai la O2 arena(Londra) si daca apare si Gilmour pe acolo nu mai am nevoie sa merg la un alt concert in viata mea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.