www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand chitara Squier Standard Fat Stratocaster


Marius T
 Share

Recommended Posts

Guest Semnlas

si ce dak nu krek era kiar atat de rea merita orikm 750-800Ron si sincerc as fi luato

(da pe verifikate)

Link to comment
Share on other sites

ma am nimerit intr-un timp si un bullet care s'a ridicat peste un standard......fat strat-u care l-am dat eu .. era kiar o chitara buna .facea mai mult..multzi mi-au zis..dar si cu 4.5 am stat ff mult pana sa o vand.....si de ce credetzi... multzi kre au venit sa o vada nu au luat'o k era prea rosie :)

 

in fine..eu zic k squier-u asta...face banii .. cumparatzi'l cu incredere

Link to comment
Share on other sites

Nu pun la indoiala calitatile chitarii ... da' are aceeasi culoare ca si Dacia (1300 :) ) de acu 30 de ani a unui vecin ...

 

 

 

bine inginere ... stii ti-am zis.. eu kiar rad de oamenii pt care asta conteaza. . :) ... sa nu-ti cumperi chitara rosie ..ca daca rad baietzii de tine .. k e culoare de fata. .. nu nu ...

 

 

 

iar marius t .. ti-am zis..depinde de serie...am intalnit ..bullet mai bun k un standard...asa k ..

Link to comment
Share on other sites

eugen,da tiai fi luat daca era cortu,roz bombon,cu inimioare multe multe,si pe care ar fi scris i am happy,yeeeey! :)

ideea e ca atunci cand iti iei ceva,tii seama de tot,inclusiv de cum arata.credema ca tre sa accepti ca asa este la noi cumparatoru,unu mia zis ca miar fi cumparat headu sovtek,da nu il ia ca scrie in ruseste p el.......ahm like doooh,e facut in rusia.eh.bafta la vanzare,chitara asta este mai buna decat seriile mentionate prin faptu ca de ex,are doze cu magneti alnico,asa sunt modelele standard,plus finisaju este mai atent realizat,plus dimensiunile corpului sunt ca cele ale unui strat.la affinity e mai mic corpu.

Link to comment
Share on other sites

de acord,dar asa cum tu privesti cortu roz,poate ailalti vad squieru roshu.dar la finalul zilei cui ii pasa?oricu nu se vinde nimic pe forum,nimic nimic,decat daca ajungi sa platesti ca sa il ia,si chiar si atunci fac nazuri.oameni rai,asta sunt.am terminat cu oaftoapicele.bafta cu chitara,chiar merita squieru asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.