www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Marshall Valvestate + cabinet


Edmond
 Share

Recommended Posts

Vand urgent Marshall Valvestate 100W model 8100 + cabinet tot Marshall 140W model 8412. Detalii tehnice ma gandesc ca nu trebuie sa adaug caci este ultracunoscut modelul. Marshallul se prezinta in stare foarte buna, atat tehnic cat si optic; singurul defect ar fi o zgarietura pe care a capatat-o datorita unui transport, lucru ce este evidentiat intr-una din fotografii. Includ si un footswich 2 pozitii (canal si reverb).

Pret 700 EU.

post-258-1147516570_thumb.jpg

post-258-1147516635_thumb.jpg

post-258-1147516708_thumb.jpg

post-258-1147516775_thumb.jpg

post-258-1147516840_thumb.jpg

post-258-1147516889_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest PinkJEM

salut , ash fi interesat d oferta ta , eu am un masrshall avt 50 combo , p care il voi vinde in curand , shi ash vrea sa shtiu kat timp mai potzi ashtepta , k sa pot sa mi fac shi eu socotelile , okay?

 

multzumesc anticipat

 

Cosmin

Link to comment
Share on other sites

Din pacate de asteptat nu pot astepta. Am nevoie foarte urgent de bani, caci eu cautam ceva mai puternic si am gasit, asa ca dc cineva il doreste din pacate va trebui sa-l dau. Te-as fi asteptat fara nici o rezerva dc mi-as fi putut permite, insa foarte putini din cei care posteaza la aceasta rubrica isi pot permite acest lucru. Iar faza este ca am un client deja, insa imi ofera mai putin decat am cerut eu si pana la urma dc nu se prezinta nimeni il voi da acestuia. Dar in caz ca tu imi oferi 700 de Eu, despre cat timp vorbim?

Link to comment
Share on other sites

Super oferta!!!

Timp de doua zile, este perioada in care imi sta in picioare oferta Marshall Valvestate + cab este la pretzul de 600 de EU. Aplic aceasta politica pentru ca am nevoie urgenta de bani pentru a cumpara un alt amp. Dc voi ajunge sa imprumut bani sau dc imi va sufla altcineva scula pe care o doresc sa o cumpar, pretul va reveni la 700 de EU, caci nu ma mai grabesc si-l voi astepta pe Cosmin eventual, dc mai este interesat.

Link to comment
Share on other sites

Wyldechild, in principiu nu din cel putin 2 motive:

- frumoasa chitara, ( mie chiar imi place Jackson, mai mult decat Ibanez :) ), insa eu am trecut de mult la 7 strings;

- sincer nu ma deranjeaza deloc sa raman cu Marshall-ul, cu alte cuvinte nu mai este o graba foarte mare.

Insa cine stie, dc ma lovesti cu o propunere pe care sa nu o pot refuza, adica o diferenta de bani convenabila mie... poate Marshall-ul va fi al tau....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.