www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara Mc Music


Guest Ionutpk
 Share

Recommended Posts

Guest Ionutpk

..salutare...nu cred ca am postat unde trebuie scuzele mele:|..

 

 

dar..maine (vineri) o sa-mi fac drum spre bucuresti sa-mi iau chitara:)..am decis ca aria stg 003 e cat de cat buna si atata' imi permit momentan :)...so':|...nu ma descurc cu bucurestiu:)..

 

deci...nu stiu cum sa ajung la mc music:)..am vazut ca trebuie sa ajung pe ion campineanu numaru' 5 sector 1 :|..si autobuzu' meu o sa opreasca in rahova:)...care e din cate stiu eu in sector 5:)...deci..imi puteti face o lista:))..: ce trolee' ce tramvaie sa iau:|..cater statii trebuie sa merg:|....uf':|..as aprecia mult ....

 

multam

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca nu stiu exact unde in Rahova te va lasa autobuzul primul lucru pe care va trebui sa-l faci este sa afli de la fata locului cum poti ajunge in Unirii (de obicei e suficient tramvaiul 32).

 

Din Unirii intri la metrou si mergi o statie pana la Universitate (poti mege si pe jos daca vrei sa vezi centrul Bucurestiului). Iesi pe la iesirea de la Intercontinental. Acum ar trebui sa fii vizavi de Intercontinental. Imediat pe stanga va fi o straduta. Pe ea in vreo 50 de metri ar trebui sa ajungi la magazinul de chitare(pe partea stanga).

 

Cheers!

Edited by mega.deb
Link to comment
Share on other sites

MCMusic nu mai e in muzica de mult.

 

Acolo s-a instalat Garcea ala ? parca

 

Cu Google Maps nu este mai usor ?

 

Vad ca nu avem street wiev probabil ca costa bani multi si cu criza am ramas la satelite si harta

 

http://maps.google.com/

 

am incercat cu MC Music dar nu gaseste ..

 

stai si cauti incetisor ....asa e cu turismul la noi .

Link to comment
Share on other sites

..salutare...nu cred ca am postat unde trebuie scuzele mele:|..

 

 

dar..maine (vineri) o sa-mi fac drum spre bucuresti sa-mi iau chitara:)..am decis ca aria stg 003 e cat de cat buna si atata' imi permit momentan :) ...so':|...nu ma descurc cu bucurestiu:)..

 

deci...nu stiu cum sa ajung la mc music:)..am vazut ca trebuie sa ajung pe ion campineanu numaru' 5 sector 1 :|..si autobuzu' meu o sa opreasca in rahova:)...care e din cate stiu eu in sector 5:)...deci..imi puteti face o lista:))..: ce trolee' ce tramvaie sa iau:|..cater statii trebuie sa merg:|....uf':|..as aprecia mult ....

 

multam

 

Fi mai specific te rog unde anume in rahova. Daca te lasa langa o statie de 226, te pot indruma. Daca nu, poti lua tramvaiul 32 pana la piata rahova si de acolo sa iei 226, care te lasa foarte aproape de magazinul muzica. Intereseaza-te exact unde te lasa, iti pot desena o schita daca ai nevoie, dar trebuie sa ne spui exact unde te lasa

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionutpk

vai vai':|...am intrat prea tarziu:)...deci sunt confuz..care e treaba cu muzica:)..deci mc music numai e pe campineanu' sau?...unde trebuie sa ajung mai exact:)....??

 

pai ma lasa la 13 septembrie da:) de acolo ce fac ??? pas cu pas va rog:)..nu uitati sa specificati cand iau un troleu ceva:)...cate statii trebuie sa merg si etc':|

 

multam

Edited by Ionutpk
Link to comment
Share on other sites

vai vai':|...am intrat prea tarziu:)...deci sunt confuz..care e treaba cu muzica:)..deci mc music numai e pe campineanu' sau?...unde trebuie sa ajung mai exact:)....??

 

pai ma lasa la 13 septembrie da:) de acolo ce fac ??? pas cu pas va rog:)..nu uitati sa specificati cand iau un troleu ceva:)...cate statii trebuie sa merg si etc':|

 

multam

 

13 Septembrie e dita' bulevardu'. Depinde unde anume te lasa. Zi exact locul, un numar ceva ca sa iti zic cate statii ai de mers. Daca am timp, pot sa merg si eu cu tine, dar nu iti promit nimic

Link to comment
Share on other sites

De unde te lasa microbuzul, iesi din parcarea respectiva, mergi un pic in dreapta, e o statie de autobuz.

De acolo iei autobuzul 385 - 8 statii. Cobori, si intrebi pe cineva incotro o iei catre Universitate (ai de mers pe jos max 10 minute la pas lejer)

Ajungi la Universitate, vezi InterContinentalu (can't miss it e cea mai inalta cladire din zona), mergi pana in dreptul lui si vezi o trecere de pietoni. (Point oof view exact ca cel din poza pusa de guitarbite)

 

De acolo e easy, sper :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionutpk
De unde te lasa microbuzul, iesi din parcarea respectiva, mergi un pic in dreapta, e o statie de autobuz.

De acolo iei autobuzul 385 - 8 statii. Cobori, si intrebi pe cineva incotro o iei catre Universitate (ai de mers pe jos max 10 minute la pas lejer)

Ajungi la Universitate, vezi InterContinentalu (can't miss it e cea mai inalta cladire din zona), mergi pana in dreptul lui si vezi o trecere de pietoni. (Point oof view exact ca cel din poza pusa de guitarbite)

 

De acolo e easy, sper :)

 

 

am inteles:)..va multumesc la totii....acum plec:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.