www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[cumpar] Axe Fx Ultra De La Fractal Audio


Recommended Posts

Pana la urma o sa-l cumpar de nou...dar poate se gaseste cineva care are nevoie de bani si e nevoit sa il vanda(ca altfel nu cred ca l-ar da)

 

nu stiu daca merita cumparat nou, cel putin aici, in Europa unde preturile, dupa "conversie" si alte zapaceli, ajung sa fie exorbitante. eu l-am luat la mana a doua, pe vremea cand, inca, era lista de asteptare de un an. de pe forumul dedicat procesorului. zic ca a fost o afacere buna

 

baga un ochi aici

 

http://fractalaudio.com/forum/viewforum.ph...cf9feb0efc5675d

 

PS. mici sperante sa gasesti de vanzare asa ceva la noi. cine il are, nu-l da. din cate stiu, sunt 3 buc prin tara

Link to comment
Share on other sites

As adauga ca Ultra-ul e foarte cautat si in Europa, din cauza cantitatilor limitate care ajung aici. Deci un Ultra care se vinde acum 2200€ nou se va vinde 1700-1800 second hand...

 

Depinde ce vrei sa faci, poate un Standard va fi de ajuns. Cu al meu nu folosesc o gramada de efecti deci e foooarte de ajuns !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mai Loris, vad ca te plictisesti rau de tot :)

 

pe scurt, sunt urmatoarele bucati, in tara, din cate stiu eu:

-una bucata la Virgil

-una bucata la Iasi(scuze, am uitat nickul)

-una bucata la mine

-una bucata(cred ca a sosit) la Varu' Maftei

 

sau stii ceva ce nu stiu altii sau esti foarte optimist. succes!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Cand ai banii in buzunar parca nu prea iti vine sa astepti cateva luni dupa un AxeFX...

Apropo, sunt mai mult de 5 bucati in tara, doar in Cluj sunt 2 deja.

Eu cred ca nu stim noi dar multi si-au luat Axe. oricum la G66 a scazut timpul la 1 luna am inteles. Asa ca.... oricum, treaba interesanta este sa il iei pe un SRL cu cod TVA. astfel il iei la 1800 de eur...in loc de 2mii si ceva.... ramane de o pedala midi :rolleyes:

Edited by AlexanderPopa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.