www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Am O Intrebare


Pacman
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

Mai proaste decat altele din aceeasi sfera de pret, ca sa nu mai vorbesc de ce poti gasi la mana a doua.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt mandrul posesor al unui Ibanez low-cost, as zice chiar very low-cost. M-am mai jucat si pe chitarele altora cam in aceasi gama de pret si vreau sa iti spun ceva: toate sunt cam la fel de bune sau de varza. Totul depinde de tine, de nivelul la care eti, de asteptarile care le ai tu de la o chitara. Mergand saptamana trecuta printr-un magazin sa probez un procesor, tipul de acolo mi-a pus in mana un Epiphone, numai stiu exact numele modelului, oricum pe la vreo 25 de mil, cu doze active. Probabil o chitara pe care multi ar lauda-o, mie nu mi-a placut deloc. Grea, griff-ul nu tocmai ca jaful meu de acasa...

 

Morala povesti este ca, daca nu ai o experienta in ale chitari de ani de zile, singura chestie care conteaza la o chitara este sa iti placa tie cum arata si cum se simte mana ta. Acestea fiind zise, fa un mic/mare efort, strange ceva bani si mergi la un magazin si probeaza niste chitare. Succes! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Am vazut zilele astea un Ibanez GAX30.I-am zis lui fratemeu il iau si ii pun niste doze Jackson.Acum intrebarea este: "Ibanez GAX30 e bun cum este din fabricatie?".Ca sunet doze lemn?

 

Multumesc anticipat.

 

SAL , intamplator sunt aici ....si intamplator folosesc GAX30 de 2 ani de zile..si sunt foarte multumit ! nu am schimbat nici o doza

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.