www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Am Strans Prea Tare Coarda Ajutatima!


Guest Punkyy
 Share

Recommended Posts

Guest Punkyy

Salut am is eu o Harley Benton electrica si mam apucat sa o acordez (sunt nou in asta ).Da se pare ca de odata o coarda a pocnit da nu sa rupt un fel de nod sa dus mai jos decat era adica sub bara prin care vine coarda stransa .Ce sa fac se mai poate face sau tre sa schimb coarda ? P.S. E coarda mi de jos (prima)

Link to comment
Share on other sites

Guest Punkyy

Ok ms ca mai lamurit sunt nou in ale chitarii si de aia nu am stiut cum se zice la noduletu ala.Razvan apropo vad ca esti din timisoara nu sti pe cineva care da lectii de chitara electrica?

Link to comment
Share on other sites

Guest Punkyy

Nu da nu stiam de doamne iartama sa intamplat si nu nu sunt sarac doar ca nu am un magazin de muzica prin apropiere cel mai aproape e timisoara da trec eu pe acolo intelegi nu e vorba de bani aici ci de distanta ca nu am drum tot timpu spre timisoara !

Link to comment
Share on other sites

Ok ms ca mai lamurit sunt nou in ale chitarii si de aia nu am stiut cum se zice la noduletu ala.Razvan apropo vad ca esti din timisoara nu sti pe cineva care da lectii de chitara electrica?

 

predator23

 

dacã el nu poate sau ceva dã mesaj ºi-ți dau telefonul unui bãiat din TM ( pe lângã Pãdurea Verde ).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.