www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

White Ash Si Stonebox - Canta In Mojo Club - 14.04.2010 - Ora 20.30


apocalipsa
 Share

Recommended Posts

Daca esti satul de stat afara, sau daca esti satul de stat in casa, la job, in cluburile de noapte, daca esti satul sa stai pe drumuri atunci este clar: vina sa fii satul si de noi...

 

live in Mojo Club - Gabroveni 14 (next to Fire) - miercuri ora 20.30 cu 2 trupe pline de electricitate: White Ash si Stonebox.

 

daca ai calculator ne poti accesa si pe:

 

www.whiteash.ro

 

www.stonebox.ro

 

www.mojomusic.ro

post-633-1271081181_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sincer imi pare rau ca am ajuns foarte tarziu si am prins 5-6 melodii de la stonebox, mie mi-a placut foarte tare ce ati cantat si va felicit. Problema a fost ca a fost foarte putina lume la o formatie care chiar merita vazuta, sincer eu ma asteptam sa fie si intrare(pe care as fi platit-o), dar e trist ca o formatie buna chiar foarte buna din punctul meu de vedere nu atrage lume, e trist sa stai sa te gandesti ca poate alti oameni care canta si muncesc fac asta degeaba si aici nu ma refer la bani ca na in muzica bagi bani nu scoti dar macar sa fie ceva lume care te asculta. Oricum poate sunt putin ametit dar felicitari inca odata meritati din plin.

Link to comment
Share on other sites

multumim mult Denn. si colegii de la white ash au avut o prestatie de exceptie, din punctul meu de vedere, cea mai buna pe care am vazut-o eu la ei. si, da, e mare pacat ca lumea prefera sa stea acasa decat sa vina sa vada un concert. asta este si motivul pentru care aseara am decis sa nu mai cantam in cluburile din bucuresti pentru o vreme. si inca ceva, nota 10 pentru club mojo pentru calitatea sunetului, pentru lumini si pentru cum arata locatia. :|

Edited by felix
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.