www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concert Adi Manolovici


LORD-C
 Share

Recommended Posts

SI ACUM SURPRIZA: imi zicea niksha_poe ca a vazut afisul pt seara asta, iar pe el scrie ceva de genu asta: "CONCERT ADI MANOLOVICI & FRIENDS + INVITATIE PENTRU CHITARISTII DE GEN LA UN JAM SESSION"

 

Deci se pare ca o sa fie super tare, ma gandeam sa imi iau Ibanez-u' ca sa mi-l semneze Manolovici!!! :):)

Link to comment
Share on other sites

bey frate...deci eu ma zgarii pe fata si acuma....a trebuit sa ramana fratimiu pana tarziu la servici...a venit la 10 acasa :) ...si cu altcineva nu aveam cu cine sa vin....am sunat lume in prostie...toti aveau treaba :) ....da pe urmatorul nu il mai ratez.....chit ca vin si stau stalp fara sa stiu pe nimeni....spuneti si voi cand mai e

Link to comment
Share on other sites

binenteles ca atunci cand incepuse fff misto concertu l-au oprit....halal....dar noroc ca a fost lord-c p acolo si ne-am veselit si noi un pic la o berica ( mai multe...)

 

....n vdm la urmatoarea chesti ...si cu putin noroc p scena langa manolovici :)

 

balu bobocilor...c liceu???? io eram fan balu bobocilor ( sau mai exanct al bboboacELOR.....nu am ratat nici unu la mihai viteazu :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMan2004
ma gandeam sa imi iau Ibanez-u' ca sa mi-l semneze Manolovici!!! :)  :)

am auzit ca cineva a fost la concertul steve vai din romania cu chitara si cu un COMPAS...si l-a rugat sa-i semneze chitara cu compasu...and he did :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

bah Lord-C, mai explica-mi odata faza cu

 

"degeaba sti sa bagi blues si solouri, daca nu ravnesti sa ajungi un jazzman adevarat.....mai bine te lasi"

 

care ai zis-o la concert, ca inca sunt nelamurit

 

:):):):(

Link to comment
Share on other sites

La concert nu erai tocmai treaz mi se pare mie LOL , am zis ca daca alegi calea blues-ului si nu tinzi spre Jazz mai bine "te lasi". In fine asa vad eu lucrurile, in sensul ca odata ce ai ajuns acolo in mod normal tinzi spre mai mult, iar dupa mine Jazz-ul e "the next step".... Got iT????

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

iar mah canta manolovici?

sincer nu am nimik cu omu,(scuzati cacofonia) ca canta super bine, dar chiar asa nu mai vrea nimeni sa cante acolo

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

De mult timp vreau sa merg si eu,dar daca stiti cate am patit eu in ultimele zile,v-ati tavali pe jos de ras.am racit super nasol si de ieri ma ard asa de tare buzele incat sunt super rosii si zici ca mi-am pus colagen. :):):)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.