www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

La Ce Chitara Canta?


Riccardo
 Share

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=0MUPPKWHfyU...feature=related

 

Foarte fain coverul. Dar revenind la intrebare, ce chitara e? :)

 

Chitara solid body cu sase corzi ,electrica , albastra .corzi din otel.

 

Inovatia ar fi ca are doua buline inlay la capatul tastierei probabil ca Petrukki sa stie unde se termina grifu .Iaca tot i-mi bateam eu capul de unde stie Petrukki unde se termina grifu si iata este simplu.Eu o sa fac o inventie si pun un mini girofar cu un LED care se invarte ca sa vad si in intuneric. LOL

 

Da de ce intrebi ?Ce conteaza .Sa cante pe Reghin Made in China ...numa sa cante .

Link to comment
Share on other sites

Chitara solid body cu sase corzi ,electrica , albastra .corzi din otel.

 

Inovatia ar fi ca are doua buline inlay la capatul tastierei probabil ca Petrukki sa stie unde se termina grifu .Iaca tot i-mi bateam eu capul de unde stie Petrukki unde se termina grifu si iata este simplu.Eu o sa fac o inventie si pun un mini girofar cu un LED care se invarte ca sa vad si in intuneric. LOL

 

Da de ce intrebi ?Ce conteaza .Sa cante pe Reghin Made in China ...numa sa cante .

 

omu a intrebat doar..nu trebe sa dai cu paru dupa el.. :) si oricum, a raspuns altcineva inainte ta, nu era nevoie de replyu asta...

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa-mi spuneti ce credeti desprer chitara BEHRINGER V-TONE PACK amp GM108... am achizitionato acum cateva luni... Va rog sa dati cu parerile .. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest cormoran
Va rog sa-mi spuneti ce credeti desprer chitara BEHRINGER V-TONE PACK amp GM108... am achizitionato acum cateva luni... Va rog sa dati cu parerile .. Multumesc

 

pai daca tot ai "achizitionato" o sa te prinzi tu pana la urma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.