www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Impresii Despre Intalnirea Rgc


Guest rhcp_guitarist
 Share

Recommended Posts

Guest rhcp_guitarist

Nu stiu cum va simtiti voi,dar eu am venit super dispusa si cu o stare de euforie acasa!mi-a placut asa de mult atmosfera,locul si voi...bineinteles. :(

desi am fost cea mai mica,cred...,m-am simtit excelent si vreau ca in vacanta sa mai repetam aceasta experienta! :o

numai cantece misto ati cantat si sper ca peste cateva intalniri sa va cant si eu ceva. :) chiar m-am amuzat cand mi-ati pus chitara in brate,adik ionut! B) trebuie sa recunoasteti ca macar m-am chinuit. ;)

abia aku mi-am dat seama..eu scriu ca tampita,calma si linistita si nu e nimeni,dar nimeni pe site! :)

 

 

astept impresiile voastre!!!!!

 

P.S.:chiar a fost cea mai tare sambata a mea! :)

poate data viitoare,apuk si eu sa cunosk personal pe mai multi decat pe ionut,alex si snow_patrol(nu-ti stiu numele real..sorry!)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dupa parerea mea a fost o reusita totala. Am mai prins si eu ceva si parca am alta stare de spirit dupa ce am vazut atatia oameni pasionati si super de treaba. O sa scanez prezenta si o sa o postez aici . Si cum bine a zis rhcp_guitarist : va multumesc pentru o zi grozava :) !

 

PS:Cine are poze e rugat sa ma contacteze pe PM!

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum va simtiti voi,dar eu am venit super dispusa si cu o stare de euforie acasa!mi-a placut asa de mult atmosfera,locul si voi...bineinteles. :)

De-aia ai plecat urgent, ai? :)

 

Eu am ciordit o pana signature Adi, cu care a cintat de doua ori Master of Puppets pe acustica :)

 

Apropos, care n-ati semnat condica aveti ban o saptamina! :(

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

Pai,amicele mele trebuiau sa plece si doar nu era sa raman singura!!! :)

data viitoare chiar vreau sa stau mai mult :)

ma bucur ca makar tu te-ai scos cu ceva!daca stai sa ma gandesc.puteam si eu sa ciordesc ceva! :)

Link to comment
Share on other sites

Tantza , For whom the bell tolls, mugur de fluier, nunta, innuendo , good riddance(time of your life), zombie, hotel california , hey joe, rapa, nothing else matters, smoke on the watter si mai sunt dar stau prost cu memoria :)

 

Am atasat condica . Cei ce nu s-au semnat au BAN o saptamana ( :) )

 

Poze foarte curand :)

condica.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. cosu plz help. i wanna be mod again to ban ADI :).. hmm daca as putea ti-as da o prajitura, da nu pot. mersi ca nu m-ai deranjat. :)) si ca mi-ai explicat cu gamele, modurile si etc :)

 

No prob man. Asta a fost unul dintre scopurile intalnirii, sa invatam unul de la altul. Alaturi de : sa bem si sa cantam :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Pheno

alte cantece care s-au cantat, sweet home alabama (s-a luat lumea de mine ca am cantat-o de cinci ori :) ), stairway to heaven, fade to black o bucata, is there anybody out there, mama said, etc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Pheno

mah nushtu ce are da nu pot sa atashez nimik, nu ma lasa softu' "Upload failed. You are not permitted to upload a file with that file extension"

Link to comment
Share on other sites

Guest Pheno

Am un pack de 500 de mega de gp4 si contzine mai toate piesele de pe siteu mysongbook, arhivat e vreo 50 de megi, il rog cu ocazia asta pe cosu daca se poate sa uploadez undeva fishieru asta.

Link to comment
Share on other sites

cu ocazia asta multumesc celor care au organizat evenimentul, si le doresc mult succes in continuare..

 

p.s sper sa nu fiu rau, dar yamazaki ne-a cam tras teapa, puteai macar sa dai un telefon (sms) sa ne spui ca nu vii. te-am asteptat in jur de 20 de minute. sper sa nu imi fi facut o parere proasta despre tine..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.