www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 25 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Votati interpretarea preferata  

34 members have voted

  1. 1. Duel 25

    • Guitarista
      11
    • Hutui
      9
    • Ilun
      2
    • Jacksonman
      3
    • Leo2pop
      2
    • Lukeblue
      7


Recommended Posts

poate ca am "oscilat" un pic intre hututui si lukeblue, dar pina la urma primul m-a convins. Excelenta idee si pare facuta nu doar pentru a ne arata ce (maammaaa maaamaaa!) efecte are la dispozitie, hehe!. :)

Negativul e dificil si merita a fi mentionati, pe langa cei doi de mai sus, ilun (tema e buna, pacat ca nu ai "asezat"-o un pic, ca de tehnica si virtuozitate nu duci lipsa... tot ma mai intreb retoric, cum dreaq ai facut prostia sa nu ajungi in finala aia? :) ) si guitarista (pentru inca o demonstratie de virtouzitate, punctata pe ici pe colo de cateva motive orientale in tema piesei). Dar nici leo2pop nu a cantat chiar rau...

bafta multa tuturor! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Steven

Cred ca asta a fost unul dintre cele mai echilibrate dueluri de pana acum.Adica toti meritau sa castige, dar parca lukeblu a fost cu putin peste ceilalti... :) .Oricum felicitari tuturor participantilor...

Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

a duel to remember! felicitari tuturor participantilor. mi-au placut toate piesele. sunt mandru ca sunt roman si ca avem atatea variante (diferite, dar misto toate) pentru acest negativ.

DUELUL NU MOARE!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.