www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Propunere Pt Admini!


apocalipsa
 Share

Recommended Posts

obligativitatea pe profil si pe mica publicitate a localitatii individului. cred ca multi de aici vor fi de acord cu necesitatea acestei obligativitati. oricum atata timp cat totul e virtual nu vad care e problema. s-ar elimina astfel intrebarile inutile despre locatie. etc.

 

 

multumesc!

Link to comment
Share on other sites

numa' idei bune pe forum in ultima perioada.

 

Si cum sugerati sa se implementeze asa o propunere ?

 

Oh, and another thing, s-a obosit vreunul din voi sa citeasca cele 2 seturi de reguli ? Does ANYBODY ? Ever ?

 

man idei bune sunt. da vad ca de multe ori nu se intampla nimik. legat de reguli acu leam citit pot sa zic ca am ramas la fel de destept fiind prima ora cand intru in stg sus acolo. iar legat de implementare. tre sa intrebati un programator sau e posibil sa fie o rubrica de completat... ? care oricum exista? uite de ex la mine sub avatar scrie de unde sunt. la multi nu scrie. etc etc etc... etc etc e doar o idee ... etc etc

Edited by apocalipsa
Link to comment
Share on other sites

Guest Bl0nd1n@.
man idei bune sunt. da vad ca de multe ori nu se intampla nimik. legat de reguli acu leam citit pot sa zic ca am ramas la fel de destept fiind prima ora cand intru in stg sus acolo. iar legat de implementare. tre sa intrebati un programator sau e posibil sa fie o rubrica de completat... ? care oricum exista? uite de ex la mine sub avatar scrie de unde sunt. la multi nu scrie. etc etc etc... etc etc e doar o idee ... etc etc

 

Se poate pune o casuta cu posibilitati de alegere a localitatii, sau cel putin a judetului.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bl0nd1n@.
cum e casuta cu vand/schimb/export/import :) si sa nu poata posta pana nu e selectat un judet.

 

Exact. Singura problema ar fi ca s-ar putea sa aleaga un alt judet decat acela in care viețuieºte.

Link to comment
Share on other sites

cand am intrat pe forum primul lucru ce am facut sa dau un search pe locatia si judet sa vad cam cum stau cu chitaristi ... am crezut ca usor gasesc vechi prieteni, cunostinte , fost colegi de scoala, liceu sau facultate care si acum mai se joaca la chitara ... pai nu s-a intamplat asa am dat anspe searchuri si nimic , cre' ca de vro sapt. is logat si numai ieri am gasit un prieten de la facultate pe care n-am vazut ani de zile nici nu stiam ca era tentat de chitare ... si pe el am gasit citind intre anunturi :) ...

Edited by _sanya
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.