www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

despre senia ,


yamazaki
 Share

Recommended Posts

am si eu o intrebare pentru cei care stiu ,

cand am fost odata la senia , nu la senia din muzica la cea din spate , am intrebart daca face rate la o chitara si a zis ca nu se face si mia zis ala de akolo ca pot sa fac intrun fel sa iau eu in 2 sau 3 rate , ceva de genu asta de tre sal platesc mai rpd, nam mai intrebat de detalica nu ma interesa, oricum ,

as vrea sa imi iau un vamp2 in 2 rate macar ca nuam toti banii stiti cumva daca fac asa ceva , ca mie rusine sa ma duc sa ii zic lu ala de la magazin treaba asta , ala a zis din intamplare, si acum am dat un email da nuc red ca raapunde prea rpd , stiti voi cumva daca se poate face treaba asta??????/

Link to comment
Share on other sites

Cred ca cel mai bine e sa iei v-amp 2 la second hand... pentru ca e mult mai ieftin. Eu am comandat la sf. lui noiembrie o chitara la senia si nici pana acum nu a venit :)(.... insa nu vreau sa-i judec (inca) dupa prin impresie...

Pe de alta parte v-amp 2 e problematic... respectiv daca nu te joci cu el in fiecare zi, i se descarca bateria care sustine memoria si o sa ai surprize surprize cu Andreea Marin... pe de alta parte suna foarte bine si pentru home si pentru recording... nu ti-l recomand insa pentru scena. Ia-l la mana a doua :)

Link to comment
Share on other sites

dap stiu cum vine treaba asta la senia am auzit ca sunt cam nesimtiti cu treburile cu comanda , e bine daca o avea direct in stoc ca asa til da pe loc, da de unde sal iau la second ca eu in vreau repede si eu il vreau cu totu si sa mearga perfect , ca daca tot iau unu ,?? sti pe cineva de vinde , ?

Link to comment
Share on other sites

la ce te referi la mem care are preseturiile ??? ii se descara si se buleste si nu are si el o baterie buna care se incarca cand e in priza? sau ceva de genu , e oricum nu cont ca am sa mem toate preseturiile din el pe calculator., si oricum multe dintre ele am sa le fac eu ,:) dupa placere ,

Link to comment
Share on other sites

la ce te referi la mem care are preseturiile ??? ii se descara si se buleste si nu are si el o baterie buna care se incarca cand e in priza? sau ceva de genu , e oricum nu cont ca am sa mem toate preseturiile din el pe calculator., si oricum multe dintre ele am sa le fac eu ,:) dupa placere ,

 

bah, presupun ca are un adaptor dala de-l pagi in priza. nu se buleste nimic, doar or sa se piarda preseturile. faza cu bateria buna reincarcabila, deoarece nu cred ca are functie de incarcat baterii :).

Link to comment
Share on other sites

Ba are o baterie care se revigoreaza cand jucaria e in priza (si mouse-ul meu are asa ceva :)) si daca nu-l folosesti mult timp iti buleshte setarile.... vorbeste aici posesor de v-amp 2 patzit... si nu sunt singurul. Am un prieten care a patit aceiasi faza cu v-amp 2 pentru bas... si l-a vandut :)

Ca sa iti memorezi setarile in calculator iti trebuie o interfatza midi intre comp si v-amp 2 (am avut eu una imprumutata de la un amic).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.