www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Metrou In China,locul Unde Se Fabrica Si Se Asambleaza Tot


Quetzalcoatl
 Share

Recommended Posts

sai bata dumnezeu (desi nu exista) pe ei de chinezi ca is prea multi !!!!! dear cade o bomba pe ei si ar muri cate 8 persoane dintr-o familie de 9 lumea ar fi un loc mai bun !!!

 

Da? Si cine ti-ar mai construi tie chitari si baterii si mouse-uri si televizoare si telefoane si jucarii si si si....

Link to comment
Share on other sites

sai bata dumnezeu (desi nu exista) pe ei de chinezi ca is prea multi !!!!! dear cade o bomba pe ei si ar muri cate 8 persoane dintr-o familie de 9 lumea ar fi un loc mai bun !!!

 

vezi ca vb prostii...dar la varsta ta e normal sa gandesti asa.. ai merita un ban cat tine de mare..chiar mai mare...

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

am editat postul anterior

nu trebuia sa zic nimica scz

poate am fost un picut rasist...

Edited by szekely
Link to comment
Share on other sites

Guest withefish

:) Cred ca au angajati(aia in uniforme)special antrenati sa-i inghesuie pe calatori in vagoane! :)

Fostii rugbysti au prioritate la angajare!!! :):D

Link to comment
Share on other sites

si voi acuma.... :)

eu cand eram in clasa a 5-a , a 6-a cand mergeam la scoala era de multe ori inghesuala si stateam pe scarile tramvaiului . era mult mai "aerisit" , decat cu toate "aromele" din interior :) . ala era sport extrem :) . mai nasol e ca odata mi-o luat vantu' basca din cap si am intarziat si dup-aia m-o luat la ochi ceva profesor idiot.....it was fun though.....

 

dar sa fii crammed in like a sardine chiar nu inteleg .

Link to comment
Share on other sites

Asta e in Japonia, nu in China. Impingatorii se numesc Oshiya.

 

 

Sunt curios cum arata metroul cand e "too full".

 

Mie dupa fata mi se par chinezi,dar iti dau dreptate.

Bine ca nu am invatat informatii gresite.Oricum cred ca aia este slujba mea de vis: Sa imping oameni,chiar sa le dau cateva picioare si ei sa nu zica nimic ptr ca sunt platit ptr asta,le fac un serviciu navetistilor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.