www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Muky


Muky
 Share

Recommended Posts

absolut toate pana la yesterday! inca o data felicitari!

 

Am ascultat acum si valsul venezuelean...nu pot decat sa fiu total de acord cu Michel! esti de nota 10!

 

Antonio Lauro rules!! Chiar daca multi il subapreciaza... e unul din cei mai sensibili compozitori. Valsurile lui sunt muzica perfecta pentru a te indragosti :))

 

Ai cantat acest vals nr. 2 (Andreina) exact asa cum cred eu ca ar trebui el cantat: fara graba.

 

De luat aminte pentru chitaristii de clasica tentati de interpretari rapide atunci cand nu e cazul.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest leo2pop

Abia azi mi-am facut timp sa stau calare pe tine si sa-ti "bobinez" cintecele. Cu toate ca mi-am propus-o de mai multe ori - am reusit, in sfirsit!!!

Aveam nevoie de "acea stare", care a venit pina la urma.

Foarte misto - m-am simtit excelent.

Bravo!

:)

Link to comment
Share on other sites

Inca o piesa de Lauro- ARMIDA.

Destul de greu digerabila, dar dupa parerea mea jocul vocilor este foarte frumos.

Ramane de vazut... daca se intelege din ceea ce zanganesc eu :)

 

http://forums.rgc.ro/index.php?act=attach&...st&id=18333

 

Luci, ca stiu ca ai scule bune si un camion de talent la capitolul clasica (spaniola, cel putin) ti-as propune un cover dupa Flamenco Diablo (malmsteen) daca nu-l ai ti-l trimit. Hai sa ai o seara misto...

Btw. Angostura pe Alhambra a facut furori la mine la birou :)

Link to comment
Share on other sites

Leo, ma bucur ca ti-au placut. Unele sunt cam incarcate cu efecte si defecte , dare ce sa-i faci asa e cand descopera omu' cool edit-u'.

Ar trebui totusi sa fac rost de un microfon mai cu greutate decat asta de 2 lei...

 

@igor, cred si io ca stii ca am scule bune :), oare de unde?

Nu am cover-ul dupa Malmsten si spre rusinea mea nici nu stiu cum suna... s-ar pute sa nici nu fiu in stare sa-l cant :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

simti chitara clasica... ce pot sa mai zic mor de necaz ca io nu am simtit-o niciodata... in liceu daca as fi avut pe cineva sa imi insufle simtu asta ce bine ar fi fost ...

 

bravo

Link to comment
Share on other sites

Leo, ma bucur ca ti-au placut. Unele sunt cam incarcate cu efecte si defecte , dare ce sa-i faci asa e cand descopera omu' cool edit-u'.

Ar trebui totusi sa fac rost de un microfon mai cu greutate decat asta de 2 lei...

 

@igor, cred si io ca stii ca am scule bune :), oare de unde?

Nu am cover-ul dupa Malmsten si spre rusinea mea nici nu stiu cum suna... s-ar pute sa nici nu fiu in stare sa-l cant :) .

 

Iti trimit eu piesa daca ne sincronizam pe messenger :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...
Guest leo2pop

:) ... mai bine mai tirziu, decit niciodata!

La Multi Ani!!!

[banuiesc ca acum te refaci!]

:)

Edited by leo2pop
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

posteaza si tu piesele pe rgc.ro

 

sa fiu sincer mi-e greu sa dau click pe link si sa astept sa apara muzica .

 

@cosu si echipa a dotat forumul cu un streaming player rapid , dai click si canta nu mai astept 3 minute pana "buffering " sa nu mai zic ca s-a instalat QTP ca default in IE si nu-l pot scoate , sau de pe rgc.ro vine comanda de QTP ? in cazul cand vreau sa ascult direct linkul ?

 

Pe alte siteuri se deschide muzica automat cu WMP .

Edited by karpi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.