www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

00.00


Les Paul 1960
 Share

Recommended Posts

Eu nu am cantat la chitara...dar la 12 noaptea intr-un restaurant(unde am facut rev. cu o mana de prieteni) am bagat: Pantera - Psycho Holiday

 

Se uitau marletzii socati si speriati...ei au pierdut miezul noptii ca nu le venea sa creada ce se intampla :)

Noi bataie cu shampanie,cartuse de manevra,fumigene de semnalizare de la vapoare(scot 4min fum intens)...aveau si ei pocnitori..care nu mai faceau fatza chaos-ului creat :)

A fost super COOL!

 

P.S.Muzica a mers la volum sa zicem 2-3 toata noaptea(chiar bubuia bine) iar piesa cu pricina undeva pe la 11-12(generalul la mixer) asa bine m-am simtit...nici nu va puteti inchipuii :)

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

Cu 2 minute inainte de miezul noptii am repetat o traditie din mosi-stramosi : Iron Maiden - 2 minutes to midnight, evident cu volumul la maxim, in frumosul cartier Dirste din Brasov. Toata seara a mers Maiden pe foc automat. De la 1 jumate nu mai tin minte... ma cam luasem ... aveam chef de distractii, dar toate camerele erau incuiate. Cum nimeni n-avea chef sa faca o baie de Revelion, am mai debarasat ceva de baut si am incuiat frumos usa baii de sus care avea si cada si apa calda ... (nu eram singur, ce naiba). Cind m-am trezit, distractie : Alti 50 de lei dati aiurea pe Postinor. Sper sa vad si eu de 100 de ori mai mult decit am dat pe nenorocirile astea tocmai de Revelion.

Edited by Eldrian
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.