www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 19 - Votare si comentarii


Cosu
 Share

Duel 20 - Votare  

36 members have voted

  1. 1. Votati interpretarea preferata

    • Baumwolle
      2
    • Dalv
      2
    • Gix
      7
    • Ilun
      4
    • Jacksonman
      10
    • Moisoiu
      9
    • Mr Fritz
      1
    • Victor
      1


Recommended Posts

Gix si jacksonman....Votul secret s-a dus la Gix, poate il mobilizeaza pe micnel sa acordeze chitara sau sa cante cu alta...:)

Ilun, te superi degeaba ca a fost placut el...Se mai intampla...Problema e cane esti comparat cu un chitarist care e a pamant cu tot....tehnica, imaginatie, stil...Chitaristi care nu fac un bend in aceeasi gama, chitaristi care iau aceeasi tema de 1000 de ori, care suna fals pt ca nu stiu cum sa cante, nu cum sa acordeze..in fine.

Oricum, esti in primii 4 in preferintele mele. Acum...Lucrurile se schimba...Mereu!

Moisoiu, super tare...L-am votat pe Gix pt mai mult coi in melodie....Dar sunetul tau e real nice. Keep it up! Si ce daca e zoom?! Conteaza omul si notele! Soundul vine si el cu banii! :)

Link to comment
Share on other sites

Frumos, in general... dar votul merge la Gix , deja sunt un fan :) , spuneti ce vreti... well, trebuie recunoscuta valoarea acolo unde e, iar la Giiiiix... este domnilor!

Link to comment
Share on other sites

Asa o fi, nu zic nu, dar eu, fiind mai "un om" negru asa, mi-am scapat votul pe Gix...se mai intampla, o fi din cauza batranetzii, ca le cam bat spre 34 this year...

Link to comment
Share on other sites

Din pacate nu mai am timp sa fac comentarii .. nu ca as avea prea multe ... a fost un duel frumusel .. echilibrat ... nu am ascultat foarte atent piesele .. este doar prima impresie .. adica sunt destul de subiectiv ... sa-mi fie cu iertare daca gresesc ... il votez pe ilun .. nu stiu inca de ce ... si nu ma intrebati acum ...

 

@felix ... da' eu cat sa mai rabd .... !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.