www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Jackson-Cimar-Marshall


winci
 Share

Recommended Posts

Vand chitara Jackson JS 30 BK+toc (Made in Japan)(1 an), 10 milione, chitara electrica Cimar doze H-H (Made in Japan) culoare albastru metalizat 6-7 ani 4,5 milioane, combo chitara Marshall VS 8080, 80 W 3canale, dif. Celestion, aproape nefolosita, fara zgarieturi etc. 13 milioane.

Poze in curand.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

In India se fac cam de un an, inainte JS30 se fabrica in Japonia(nici nu se compara cu cele indiene).

 

 

Numai ca el a scris ca JS-ul lui are 1 an.

O fi sigur fabricat in Japonia?

 

Numai ca el a scris ca JS-ul lui are 1 an.

O fi sigur fabricat in Japonia?

Teckus: Am vazut ca ai luat Marshall-ul. Ai vazut cumva si chitara sau ai probat-o? Daca da, spune-mi ceva impresii.

Link to comment
Share on other sites

Poate(de ex.) sa sfie fabricata acum 2ani si sa stea in depozite sau magazine si omu sa nu o aiba de mai putin de un an, nu-i relevant.

Nu am vazut-o dar winci a zis ca-i impecabila.

 

Si pe cele japoneze scrie: Made in Japan

 

 

Merci Teckus!

Sper ca winci sa vada post-urile de pana acum si sa faca precizarile de rigoare.

Link to comment
Share on other sites

Merci Teckus!

Sper ca winci sa vada post-urile de pana acum si sa faca precizarile de rigoare.

Sa fiu sincer pe chitara nu scrie : "Made in ..." dar a fost cumparata acu' un an la Brasov cu 14,8 milioane lei vechi si la magazin mi-sa spus ca e Made in Japan. Atasez o poza cu nr. de serie de pe ea, poate e cineva care dupa nr. de serie poate sa spune mai mult. Cat depre toc, e un gigbag, deci mai mult o husa, care dau bonus in caz ca esti interesat de chitara.

 

 

Scuze pt. Post # 16

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Guest anghelescu

Pretul la Jackson a scazut la 800 RON, tot cu bag!

daca reusesc eu sa imi vand chitara mai pun diferenta si iti cumpar eu jacksonu, lasi la 7 juma?

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.