www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

M&c Musical Instruments Distributor - Workshop 2008


Guest Calin

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din motive "tehnice" abia maine vom posta pe youtube prestatiile artistilor ( bineinteles si concurentilor ! ) la workshop. Scuze pentru intarziere!

Pana atunci poze cu cei trei finalisti!

post-737-1225131822_thumb.jpg

post-737-1225131836_thumb.jpg

post-737-1225131850_thumb.jpg

post-737-1225132501_thumb.jpg

post-737-1225132515_thumb.jpg

post-737-1225132531_thumb.jpg

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

Maine voi posta pe youtube prestatia lui Claudiu Ursache si festivitatea de premiere! Cei interesati de workshop-ul M&C Musical Instruments Distributor pot gasi de maine, bineinteles tot pe youtube, prestatiile artistilor participanti la eveniment.

Nu doresc sa imbacsesc comunitatea cu link-uri, aici ma refer la prestatiile artistilor ( dpmdv ): Cristi Gram, Rares Totu, Dan Stesco - Polymoog, Raul Kusak, Kiba Dachi, Adi Tetrade. Cei interesati pot accesa de maine, pe domnu youtube, cautarea fiind M&C Musical. Bye!

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

Si cam ce crezi ca o sa-ti spuna despre ea daca a cantat cu ea la workshop si anul trecut si anul asta? Crezi ca o sa-ti spuna ca e proasta? Vei primi cel mult un raspuns diplomatic...

 

Numai un neavenit poate spune ca AT300 e de doi lei...Crezi cumva ca Rares a folosit-o la misto? Am avut multi clienti pentru chitara asta ( probabil singura din Romania ), am preferat sa nu o vand ( mai ales ca nu se mai fabrica ). Numai Rares o foloseste din cand in cand. Nici un interes comercial, stimabile Faust! Doar decizia lui Rares :)

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

Uite cum e, sa presupunem ca eu apar in public folosind mome. Tu nu stii ce-s alea dar esti curios daca-s bune. Crezi ca cel mai potrivit ar fi sa ma intrebi pe mine? Ce crezi ca am sa-ti raspund daca totusi ma intrebi? Sunt bune Caline, ca altfel as folosi dode.

Revenind la chitari, in categoria asta de pret depinde de gustul personal, nu poti sa spui ca AT300 e o chitara proasta (afara doar daca ai avut ghinion si fix aia pe care o ai tu o fi vreun rebut, ceea ce ma indoiesc), dar ca sa stii daca ti se potriveste trebuie sa canti tu pe ea, nu Rares.

Edited by Faust
Link to comment
Share on other sites

Uite cum e, sa presupunem ca eu apar in public folosind mome. Tu nu stii ce-s alea dar esti curios daca-s bune. Crezi ca cel mai potrivit ar fi sa ma intrebi pe mine? Ce crezi ca am sa-ti raspund daca totusi ma intrebi? Sunt bune Caline, ca altfel as folosi dode.

 

Mome? Sunt niste manusi de piele...Draga Faust, erai mai spiritual, s-a intamplat ceva? Vrei sa dai in mine? Rares canta si va canta pe chitarele care-i plac, AT300 fiind una din ele.

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

at-ul e o chitara care imi place in mod deosebit,e ceea ce mi-as fi dorit foarte tare sa am in anii 90,un corb din mahon suficient de subtire ca sa aiba sunetul rapid.Ca dovada ca imi place,am ales sa o folosesc de fiecare data la workshop,preferand-o celorrlalte 11dode din dotare :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.