www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Marci Doze


Guest ExTrode
 Share

Recommended Posts

Guest ExTrode

As dori sa stiu niste marci de doze boutique... renumite

 

 

 

iar cu "recomandari"(de marci.. nu doze) ii astept in special pe midnight_rider, george, stratman, cosu cu reply-uri

 

rog persoanele cu putina experienta sa nu recomande din auze

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

iti recomand dozele Suhr!

dar, atentie: sa pui pe un trabant motor de ferrari este can acelasi lucru cu a pune o doza Suhr pe o chitara proasta, fara rezonanta.

Link to comment
Share on other sites

Guest ExTrode
iti recomand dozele Suhr!

dar, atentie: sa pui pe un trabant motor de ferrari este can acelasi lucru cu a pune o doza Suhr pe o chitara proasta, fara rezonanta.

salut, multumesc de recomandare.si stai linistit, nu intentionez sa pun dozele pe vreun stagg/vorson/jackson js/ sau alte balarii din crap wood

Link to comment
Share on other sites

As dori sa stiu niste marci de doze boutique... renumite

 

 

 

iar cu "recomandari"(de marci.. nu doze) ii astept in special pe midnight_rider, george, stratman, cosu cu reply-uri

 

rog persoanele cu putina experienta sa nu recomande din auze

 

multumesc

Multumesc pentru incredere dar sunt departe de a ma pricepe la problema asta mai mult decat ce am in ograda. Pe ceilalti i-ai nimerit bine :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ExTrode

in principiu un single coil ceva mai hot care sa aiba joasele bine definite , ma intereseaza o doza cu sunet "organic"

 

foarte interesant ce scrie la descrierea setului Woodstock de la Kinman "Your Strat will easily stand alongside Les Pauls with it's high output and have less hum, because these have Zero-Hum."

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.