www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Chitara Electrica


Guest kknaru
 Share

Recommended Posts

p scurt: cumpar kitara electrica preferabil jackson js30 sau ibanez grg270 (nu va abtineti de la a-mi oferi si alte modele) si pretu' sa nu sara de 10 bulioane :)

Link to comment
Share on other sites

eu vand o chitara challenge (copie gibson SG ) in stare buna. suna bine chiar daca nu e de o firma cunoscuta.grif comod si destul de rapid. daca te intereseaza vb pe yms. id: sebijack

pretu e 7 mil negociabil.

post-238-1134509980_thumb.jpg

Edited by Sebi Jack
Link to comment
Share on other sites

@Csongor- intr-adevar am mai vorbit si pana acu a ta ma incanta cel mai mult; acu sa vad c kitari sunt la vanzare sa am de unde sa aleg

Link to comment
Share on other sites

banuiesc ca e sweet dar...e vorba de inca doua milioane,bani pe care nu-i am :)( ca si-asa am zis maxim 10 adica abia abia m-am scremut si de astia :)

Link to comment
Share on other sites

da ma, am vazut si io ce are pe ea. Daca toate merg stas e piesa periculoasa dar....:)( tre sa mai jefuiesc inca o banca :) daca nu gasesc alta oferta,dupa sarbatori fraieresc io pe cineva si pun gheara pe ea :)

Link to comment
Share on other sites

ma rog...nu prea am gasit io seria aia :) dar probabil nu am cautat suficient.(am cautat pe hohnerusa.com) so...daca puteti sa-mi aratati...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.