www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Despre restructurare


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest arosulescu

Zic sa punem in aplicare ideea lui michel cat mai repede daca se poate. Topicuri pt fiecare care sa cuprinda si comentariile noastre si in acelasi timp piesa sa mearga automat si la melodii cantate de noi. Sau invers , postam la melodii cantate de noi si piesa sa mearga imediat pe topicul fiecaruia( daca s-ar putea si comentariile aferente) ... :) pare imposibil

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

^ +1 +1 +1

 

dupa restructurare, pentru restructurare:

 

sectiunea de inregistrari pare in degringolada. apar topicuri peste topicuri (multe din ele cu acelasi autor) in locul posturilor pe 'melodii cantate de noi' iar galeriile se dau incet incet la fund. nu stii de unde sa asculti, ce sa asculti si unde sa comentezi apoi..

Link to comment
Share on other sites

^ +1 +1 +1

dupa restructurare, pentru restructurare:

Ai dreptate Jules .... acest topic a luat o oarecare directie neplacuta ... problema principala, cred eu, este ca cei care intra aici nu inteleg foarte clar cum functioneaza acest topic ... se grabesc sa posteze o piesa doar pentru a cere o parere, lucru care trebuie facut in "Melodii Cantate de Noi #2 .... " iar cei care considera ca pot deschide o "galerie de cantece" sa respecte niste reguli care in acest moment nu exista. Am asteptat si eu sa vad in ce directie o ia aceasta sectiune, iar acum apar si primele rezultate ... Rugamintea mea este indreptata catre admini, cearny sau Cosu si ceilalti moderatori .... eu unul propun existenta unui regulament care sa permita moderatorilor, atunci cand apar astfel de posturi razlete, mutarea lor in sectiunea mai sus mentionata ... sa fie specificat eventual in el ce si unde se posteaza, ce inseamna o galerie de cantece ... eventual cei care au o limita de 5 cantece postate pe RGC .. indiferent de locatie, sa aiba dreptul la o galerie (este doar un exemplu). Astept inca un feedback din partea userilor .. sunt multi activi pe RGC, cu destul de multe piese postate, unele mai mult decat niste improvizatii, care inca nu si-au facut o galerie .. daca acest lucru pare inutil, eu unul sunt de acord cu renuntarea la aceste galerii ...

 

Astept un sfat de la voi toti ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.